EMİR; “Onlar konuşuyor, biz yapıyoruz”

admin

ŞEMSETTİN EMİR ZİYARETLER (3)

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, 20 Ağustos 2015 Perşembe günü Lalapaşa ilçesinde ziyaretlerde bulundu ve seçim çalışmaları sırasında sözünü vermiş olduğu Orhaniye Köyü yol çalışmalarını yerinde inceledi. Emir; “Gündem oluşturma çabası ile karpuz konusunu ele alan fakat üretici ve köylünün yanında olmayan muhalefete karşı çözüm odaklı icraatlara devam ediyoruz” dedi.

ŞEMSETTİN EMİR ZİYARETLER (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Orhaniye Köyü Yol Yapım Çalışması Başladı

7 Haziran 2015 Genel Seçimleri öncesi adeta sokak sokak gezerek Edirnelilerle bir araya gelen ve vatandaşın sorunlarını dinleyen Şemsettin Emir, milletvekilliği görevine başladığı andan itibaren sorunlara çözüm getiriyor. Orhaniye Köyü’nde de köy içinde bulunan yolda olan yol kaymasının engellenmesi için vatandaşlar, Emir’den söz almıştı. Yol iyileştirme çalışmalarının başlamasıyla köye giden Milletvekili Emir, yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek köylülere hayırlı olmasını diledi.

ŞEMSETTİN EMİR ZİYARETLER (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Emir’den Lalapaşa Çıkarması

AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, Lalapaşa AK Parti İlçe teşkilatı ile istişare toplantısı yaptı. Pazar ve çarşı esnafını ziyaret ettikten sonra Emir, Lalapaşa Kaymakamı Faysal Yılmaz, Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah, Lalapaşa Ziraat Odası Başkanı Secaattin Uyar ile bir araya gelerek ilçe sorunları hakkında bilgi aldı.

Emir, ayrıca Balkan Romanları Birliği’nde Makedonya Devlet Bakanı Nezdet Mustafa ile görüştü.

ŞEMSETTİN EMİR ZİYARETLER (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ŞEMSETTİN EMİR ZİYARETLER (5)

 14 total views,  2 views today

Next Post

CHP milletvekilleri Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti

              Edirne’ye gelen CHP İstanbul Milletvekilleri Bihlun TAMAYLIGİL ve Dursun ÇİÇEK Edirne Muhtarlar derneğini ziyaret etti Bu ziyarette Edirne Milletvekilleri Okan GAYTANCIOĞLU, Erdin BİRCAN muhtarlar derneği Başkanı Şükrüpaşa Muhtarı İrfan TASMALI ve mahalle muhtarları da yer aldı. Dernek bahçesinde bir konuşma yapan ÇİÇEK, son […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp