Emir, “Vereceğiniz güçle, sesinizi daha güçlü duyuracağım”

admin

AK Parti Edirne Birinci Sıra Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, gittiği her yerde sevgiyle ve coşkuyla karşılanıyor. Edirne’yi dert edinen, Edirne için gece gündüz demeden çalışan Şemsettin Emir, gittiği yerlerde Edirne’de AK Parti’yi birinci parti çıkartma derdinde olduğunu vurgulayarak, “Derdim Milletvekili olmak değil. Derdim AK Parti’nin Edirne’deki oyunu 120 bine çıkartmak. Böylece sizlerin verdiği güçle Ankara’da sesim daha güçlü çıkacak ve Edirne’ye daha fazla yatırımın gelmesini sağlayacağım” şeklinde konuştu.

Emir, “Vereceğiniz güçle, sesinizi daha güçlü duyuracağım” (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Gittiği her yerde coşkuyla karşılanan AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, çalışmalarını dur durak demeden devam ettiriyor.

Şemsettin Emir, çalışmalarına Lalapaşa İlçesinde başladı. Burada AK Kadınlarla buluşan Şemsettin Emir, AK Kadınlarla kahvaltı yaptıktan sonra Lalapaşa halkıyla buluştu.  Şemsettin Emir, burada AK Kadınlara yaptığı konuşmada ‘Yeni Türkiye’nin mimarları kadınlarımız olacak’ dedi.

AK Kadınlar Lalapaşa İlçesinde yaptıkları çalışmayla ilçedeki evleri tek tek ziyaret ederek, Şemsettin Emir’i anlattı. Lalapaşa’da evleri ziyaret eden AK kadınlar, halkın ilgisiyle karşılaşırken, çok sayıda vatandaşında destek sözünü aldı.

Emir, “Vereceğiniz güçle, sesinizi daha güçlü duyuracağım” (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Lalapaşa’daki programın ardından Edirne’ye gelen AK parti Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, Sanayi esnafını ziyaret etti. Sanayi esnafı, Edirne’de esnaflık yapan meslektaşları Şemsettin Emir’i sevgiyle karşıladı. Esnafları tek tek ziyaret eden Şemsettin Emir, esnafın desteğini istedi. Esnafın büyük kısmından destek sözü alan Şemsettin Emir, “Bende esnafım. İçinizden biriyim. Edirne’de ilk defa içinizden biri vekil oluyor. Bırakın onu bunu, derdinizi dert edinecek biri var karşınızda. Ben sizin halinizden anlarım, sizde benim derdimi anlarsınız. Yıllardır sizin yaşadığınız sorunları bende yaşadım.  Şimdi sizi temsil edecek biri Ankara’ya gidiyor. Hepinizin desteğini bekliyorum” dedi.

DERDİM VEKİL OLMAK DEĞİL, AK PARTİ’NİN OYUNU ARTIRMAK

Her işyerini ziyaret ederek, tüm esnafın elini tek tek sıkan Şemsettin Emir, “Benim Derdim Milletvekili olmak değil. Benim derdim AK Parti’nin oyunu 120 bine-130 bine çıkartmak. AK Parti’yi Edirne’de birinci parti yapmak. Böylece Ankara’da sizlerin hakkını daha güçlü bir sesle anlatabileceğim. Edirne’yi dertlenen Şemsettin Emir’e her kesimden olduğu gibi meslektaşım esnaflardan da büyük bir destek gelecektir. Ben damdan düştüm. Halkta karşılığı olan biriyim Rastgele seçilmiş biri değilim. Halkın içinden gelen, Edirne’yi dert edinen biriyim. AK Parti’ye güçlü bir destek veren Edirne sayesinde Edirne’ye büyük hizmetlerde bulunma şansı bana verilecektir. Gelecekte daha güçlü bir Edirne olması için çalışacağım. Bunun içinde hepinizin, yakınlarınızın desteğine ihtiyacım var” şeklinde konuştu.

Gece gündüz çalışan, günde 20 saat çalışan Şemsettin Emir günde 3-4 saatlik uykuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Emir, “Vereceğiniz güçle, sesinizi daha güçlü duyuracağım” (3)

 117 total views,  5 views today

Next Post

Gürkan “fırtına büyük zarar verdi”

Belediye Başkanı Recep Gürkan Belediye Meclis Salonunda yaptığı konuşmada son günlerde yaşanan fırtına tahribatı konusunda bilgi verdi. Kırkpınar alanının ise selden büyük zarar gördüğünü belirten Gürkan; “ sel nedeniyle uzun süredir suyun çekilmemesi Kırkpınar alanında ciddi bir tahribat yarattı. Yaklaşık 4 milyon TL dolayında bir hasar söz konusu. Edirne Belediyesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp