Emniyet Müdürü Baştuğ’dan Belediye Başkanı Recep Gürkan’a, ziyaret

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, görevine başlamasının ardından, kurum ve kuruluş ziyaretleri başladı.

İlk olarak, Edirne İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ, Gürkan’a görevinde başarılar dilemek için nezaket ziyaretinde bulundu.

emniyet müdürü baştuğdan recep gürkana ziyare2t

Baştuğ, aynı zamanda Türk Polis Teşkilatı’nın 169.kuruluş yıl dönümü olduğunu da belirterek, “Edirne Belediye Başkanlığı görevinizde başarılar diliyorum. Edirne Belediyesi ve Edirne İl Emniyet Müdürlüğü olarak, ortak çalışmalar yaparak, halkımızın yararına projeler üretmek için çalışacağız.” diye konuştu.

emniyet müdürü baştuğdan recep gürkana ziyaret3

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bende Türk Polis Teşkilatımızın 169.kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Sizlerin aracılığı ile de bugüne kadar geçen süre içerisinde görevlerini yapmakta iken şehit olan Emniyet Teşkilatı mensuplarına Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralılara acil şifalar, gazilerimize, emekli mensuplarımıza ve görev yapan tüm Emniyet Teşkilatına başarılı bir ömür diliyorum.

Bu anlayışla görevlerini yerine getiren tüm emniyet mensuplarına özverili ve fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

emniyet müdürü baştuğdan recep gürkana ziyaret

 

 184 total views,  2 views today

Next Post

Baro’dan Saldırıyı Kınama

Edirne Barosunca yapılan açıklamaya göre; “ Meslektaşımız Av. Âdem Eray KOZAN, 09.04.2014 günü akşamı görevinden dolayı saldırıya uğramış ve darp edilmiştir. Delillerin karartılmaması için, saldırının gerçekleştiği işletmedeki güvenlik kameralarının kayıtlarının celp edilmesini, görgü tanıklarının bir an evvel ifadelerine başvurulmasını ve saldırganın bir an evvel yakalanmasını bekliyoruz. Meslektaşımıza görevinden dolayı yapılan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp