Emniyet Müdürü Baştuğ’dan Sedeefçi’ye Ziyaret

admin

Edirne İl Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan kararname ile Edirne’ye atanan Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ, göreve başlamasının ardından, kamu kurumlarını ziyaret etmek istediğini ifade etti. Baştuğ, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’den Edirne hakkında bilgiler aldığını belirterek, “Sayın Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’den Edirne hakkında bilgiler aldık. Böylesi güzel bir şehirde görev yapacak olmaktan dolayı mutluyum. Umuyorum ki, tüm kurumlarla olduğu gibi Edirne Belediyesi ile ortak çalışmalar gerçekleştirerek Edirne Halkı’mıza daha iyi hizmet verecek olmanın gururunu yaşarız.” dedi.

Rahmi Baştuğ-emniyet-müdürü2

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, İl Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ’un ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Öncelikle, Sayın Baştuğ’a başarılar diliyorum. Ve Emniyet Müdürlüğü’müz ile Edirne Belediyesi olarak bugüne kadar ortak birçok başarılı projeye imza attık. Bunlardan en önemlisi devam etmekte olan Cansuyu projemiz ve daha nice yeni projelerimizle Edirne Halkı’mıza faydalı olacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

 

 309 total views,  2 views today

Next Post

Saadet Partisi’nden İlçe Ziyaretleri

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş ve İl Başkanı Ali Demirkıran Keşan, İpsala ve Meriç İlçelerini ziyaret etti. Edirne Merkez’de olduğu gibi İlçelerde de seçim çalışmalarına hız veren Saadet Partisi, İlçelerdeki çalışmaları yerinde izlemek ve teşkilat mensuplarıyla buluşmak üzere Keşan ve İpsala İlçeleri ile Meriç’in Subaşı Beldesini ziyaret etti. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp