Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ Edirne Ticaret Borsası’na veda ziyaretinde bulundu

admin

İçişleri Bakanlığı tarafından son çıkarılan kararnameyle Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne Atanan ilimiz Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ, Edirne Ticaret Borsasına veda ziyaretinde bulundu.

Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ Edirne Ticaret Borsası’na veda ziyaretinde bulundu

 

 

 

 

 

 

 

 

Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ, görev süresi boyunca Edirne halkına en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştığını, Edirne’nin emniyeti için bütün kurumlarla işbirliği içinde olduklarını, Edirne Ticaret Borsası’nın da bu kurumlardan biri olduğunu belirterek Borsa yönetimine teşekkürlerini sundu. Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım, Edirne’ye yaptığı hizmetlerden dolayı Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ’a teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi ve hatıra olarak Edirne toprağından yapılan Selimiye Camii motifli ve Edirnekâri işlemeli seramik tabak hediye etti.

 199 total views,  2 views today

Next Post

Başkan Gürkan’a bir ödül daha

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Halkı tarafından belediye başkanı seçilmesinin ardından bir yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen ödüle doymuyor.                     Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Beşiktaş Platformu Genç Profesyoneller tarafından düzenlenen “yılın en iyisi” seçmelerinde “yılın belediye başkanı” […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp