Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ’dan ETSO’ya iade-i ziyaret

admin

Edirne İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na  iade-i ziyarette bulundu.

Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’u Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan karşıladı.
etso-emniyet ziyaret

İl Emniyet Müdürü Baştuğ, bu ziyaretinin Edirne’ye atanmasının ardından ETSO Yönetim Kurulu Üyelerinin kendisine yaptıkları hayırlı olsun ziyaretine karşılık bir iade-i ziyaret olduğunu dile getirerek, “Edirne’nin  köklü kurumlarından biri olan ve ilin gelişimi adına başarılı çalışmalar yürüten güzide bir kurum tarafından ağırlanmaktan büyük memnuniyet duydum. Emniyet teşkilatı olarak şehrin önemli dinamiklerinin başında gelen ETSO ile iyi ilişkiler içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

ETSO Başkanı Zıpkınkurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve yeni Emniyet Müdürümüzle birlikte Edirne’mizin huzuru ve güveni için el ele verip çalışacak ve istenen ve beklenen huzuru sağlamada da ETSO olarak bizde üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız dedi.

 

 167 total views,  2 views today

Next Post

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Başladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında; Edirne Valisi Sayın Hasan DURUER, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Sayın Hidayet ARI, Belediye Başkanı Sayın Recep GÜRKAN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN’a öğrenciler tarafından 21 Nisan 2014 günü ziyaretler gerçekleştirildi. İlimizde V. Düzenlenen Balkan Çocuk Şenliğine katılan konuk öğrenciler, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp