Emniyet Müdürü Kurt’a Pekcanlı ve Geçmiş’ten ziyaret

admin

Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş ile CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u makamında ziyaret edip Kurt’a yeni görevinde başarılar dilediler.

Emniyet Müdürü Kurt ile Edirne hakkında bilgi alışverişinde bulunan Geçmiş ve Pekcanlı, Edirne’nin çok tatlı, iyi görevine sadık, iyi ilişkiler kurabileceğimiz bir emniyet müdürüne sahip olduğunu ifade ederek, Edirne çağdaş laik ve Atatürk’ünü seven bir kenttir. Mübadele görmüş bununla ilgili savaş görmüş,o anlamdan dolayı da bayrağına, vatanına, milletine, devletine, dinine bağlı bir şehirdir. Edirne’nin diğer şehirlerden bir ayrıcalığı vardır. Burası çağdaşlığın ve özgürlüğün en üst safhalarının yaşandığı bir ildir. Emniyet Müdürümüz sayın  Ali Kemal Kurt’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.” Dedi.

Edirne İl Genel Meclis başkanı Geçmiş ve CHP Edirne İl Başkanı Pekcanlı’nın ziyaretinden  duyduğu memnuniyeti ifade Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt Edirne’de olmak ve Serhat kenti bir ilde görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

İçişleri Bakanlığının, Jandarma Genel Komutanlığı, mülki idare amirleri ile emniyet müdürleri atama kararlarına ilişkin 19 Ağustos 2017 tarihli kararnamesinin Resmi Gazete’de yayımlanması ile Niğde İl Emniyet Müdürü Olarak görev yapan Ali Kemal Kurt Edirne’ye atanmış ve 5 Eylül 2017 tarihinde Edirne’ye gelerek yeni görevine başlamıştı.

 

 138 total views,  2 views today

Next Post

Hisarcıklıoğlu Edirne’de Elektronik salon satış uygulamasını hizmete aldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Edirne’ye geldi. Edirne Ticaret Borsasını ziyaret eden Hisarcıkloğlu’nu, CHP Edirne milletvekili Erdin Bircan, Edirne Ak Parti milletvekili Rafet Sezen, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, Borsa Meclis Başkanı Fedai Canım, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp