Emniyet Müdürü Kurt’tan EDESOB’a ziyaret

admin

Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

Ziyarette Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Edirne ESOB Başkan Vekili Erbey Kılıç hazır bulundular. Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’un gerçekleştirdiği iade-i ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği hakkında bilgi verdi.  Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Edirne ESOB’a Edirne İl genelinde 34 esnaf ve sanatkarlar odası bağlı olup, esnaf ve sanatkarlar siciline kayıtlı toplam 15.500 kayıtlı üye bulunmaktadır. Edirne ESOB olarak üyelerimizin faaliyetlerini kolaylaştırmak, devlet ile olan iletişimini sağlamak ve ihtiyaçları olan mesleki eğitim sağlamak gibi çeşitli görevler yapmaktayız.” Dedi.

Ziyaretin ardından Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’a Edirne’nin önemli el sanatlarından Edirnekari hediye etti.

 145 total views,  2 views today

Next Post

“Kan Ver Can Ver” Projesinin İkinci Ayında 534 Ünite Kan Bağışı yapıldı

Kan bağışına önem çekmek amacıyla, İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Edirne Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle yürütülen “Kan Ver Can Ver” projesinin ikinci ayında 35 okulumuzda toplam 534 ünite kan bağışı yapıldı. Güvenli kanın temin edilmesindeki sorunları gidererek toplum sağlığının iyileştirilmesine katkıda bulunmak, kan bağışına olan ilgiyi arttırmak, gönüllü kan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp