Emniyet Müdürü Kurt’tan Edirne Ajans Medya Grubuna ziyaret

admin

Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret edip Edirne Ajans’ın bünyesinde faaliyet gösteren birimler hakkında bilgi aldı.

 

6 Mart 2018 Salı Günü Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret eden Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u Edirne Ajans Medya Grubu merkez binasında, Şirket yöneticileri Necmi Engin, Ayşen Nilay Engin, Spor Sorumlusu Atilla Bilgin, Keşan Ajans Temsilcisi Alaeddin Uzun, Genel Koordinatör Muhsin Başak ile çalışanlar karşıladı.

Şirketimizin yöneticileri ve çalışanları ile sohbet eden Kurt, ardından Edirne’nin en köklü Radyo İstasyonu olan 92,2 RADYO SU stüdyolarını ziyaret ederek, yayınlarımız hakkında Şirket Müdürümüz Necmi Engin’den çeşitli bilgiler aldı.

 

Daha sonra Edirne Ajans Matbaa tesisini gezen Emniyet Müdürü Kurt,   Günlük yayınlanan Ajans Gazetemizin basıldığı ve tüm matbaa işlerinin yapıldığı yeri gezdi.

Ardından bünyemizde yer alan promosyon ürünlerinin sergilendiği teşhir yerimizi de ziyaret eden İl Müdürü Kurt Şirketimizin promosyon ürünlerinden sorumlu ismi Muhsin Başak’tan ürünler hakkında bilgiler aldı. Kurt; “Edirne’de promosyon ürünlerinin burada yaygın olarak sergilenip yapılması güzel bir olay, sizi tebrik ederim” dedi.

 

Edirne Ajans Medya Grubunun bulunduğu konumu, büyüklüğü, şehrin merkezinde olması ve bütün birimlerinin de bir arada faaliyet göstermesinin müşteri içinde ulaşımda iyi olduğunu belirten Kurt; “Geniş bir mekana bütün birimlerinizi bir araya toplamanız gayet güzel. Edirne’de örnek bir yer olmuş. Sizi tebrik ederim. Edirne’de Radyosu ve Gazetesi ile diğer birimlerinizi de ekleyerek işi genişletmeniz isabetli olmuş. Yayın hayatınızda başarılar dilerim.” dedi.

Şirket Müdürümüz Necmi Engin tarafından İl Müdürümüz Ali Kemal Kurt’a günün anısına Atatürk imzalı Kalem ve Ajan’da takdim edildi. Edirne Ajans Medya Grubu olarak İl Emniyet Müdürümüz Ali Kemal Kurt’a ziyaretinden dolayı teşekkür eder görevinde başarılar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 192 total views,  2 views today

Next Post

Okul Deprem ve Personel Tahliye Tatbikatı gerçekleştirildi

Olası deprem/yangın anında personel ve öğrencilere okullarda can ve mal kaybının en aza indirilmesi için eğitim verilerek dersliklerin planlı bir şekilde boşaltılması ve önceden belirlenen açık alanlarda hiçbir izdihama yol açmadan önceden belirlenmiş alanlarda toplanmalarını sağlamak amacıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde “Okul Deprem ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp