Emniyet Müdüründen Borsa’ya İade-i ziyaret

admin

Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, Edirne Ticaret Borsası’na iade-i ziyarette bulundu.Ziyaret programında Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Göktaş hazır bulundu.

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Borsanın çalışmaları ve projeleri hakkında ayrıntılı bilgiler aktardı. Borsacılık faaliyetlerinin bir kültür olduğunu ifade eden Öztürk; “Borsamız köklü bir tarihe sahip ve hizmetleri uzun yıllardır sunuyor. Üyelerimiz ve üreticilerimiz birlikte bir bütünüz. Sunulan hizmetlerin kalitesini sürekli iyileştirme gayreti içerisindeyiz. Gelişen teknolojiyi takip ederek sisteme dahil etmeye devam edeceğiz.” dedi.

2017 yılı hasat sezonunda faaliyete başlayan ETB Hububat ve Yağlı Tohumlar Elektronik Satış Salonunda gerçekleştirilen işlemleriyerinde inceleyen İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt; “Görevim gereği birçok ilimizde bulundum.  Bu şekilde etkin olarak faaliyet gösteren borsayı ilk defa görüyorum. Temennimiz benzerlerinin diğer illerimizde yaygınlaşması ve halkımızın bu hizmetlerden faydalanabilmesidir. Emeği geçenleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

 72 total views,  2 views today

Next Post

ÖZCAN: Atatürk’ü saygıyla, sevgiyle, özlemle ve rahmetle anıyoruz

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Atatürk’ün sonsuzluğa uğurlandığı günün 79. yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Devlet Adamı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, sonsuzluğa uğurlandığı günün 79. yıldönümünde O’nu bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle andıklarını belirten Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp