Emniyet Müdüründen ETSO’ya iade-i ziyaret

admin

Edirne’ye atanmasının ardından yeni görevine başlayan İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na iade-i ziyarette bulundu.

İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Mehmet Eren karşıladı.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası çalışmalarından söz eden Zıpkınkurt; ” Ekonomik ve sosyal kalkınma için etki alanımızda katma değer yaratarak, gelişmeyi sürekli kılmak adına faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Öncelikli amacımız üyelerimize zamanında, kesintisiz ve kaliteli hizmet vermek,iş dünyası temsilcilerinin sorunlarına çözüm bulmak. Ayrıca İlimiz ekonomisi ve turizmin gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarda da bulunuyoruz.” dedi.

Zıpkınkurt konuşmasında ” Proje aşamasından inşaat aşamasına, inşaat aşamasından bitiş noktasına kadar adım adım takip ettiğimiz Hamzabeyli Tır Parkı İnşaatı sona erdi. “ETSO Park” adını alan tır parkı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin iştiraki GTİ ve Odamız tarafından ortak olarak işletilecek. ETSO Park Projesi ile hem Odamızın hem de İlimizin geleceğine yatırım yaptık.” sözlerine yer verdi.

Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt ise Osmanlı’ya 92 yıl başkentlik yapan ve her yanı tarih kokan Edirne’nin güvenliğinin sağlanması adına en iyi şekilde hizmet vereceklerini belirtti.

Zıpkınkurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Edirne’mizin huzuru ve güvenliği için ETSO olarak bizde üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya hazırız dedi.

 161 total views,  2 views today

Next Post

BAŞBAKAN YARDIMCISI HAKAN ÇAVUŞOĞLU ENEZ'DE

    Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, bugün Edirne-İpsala’daki programının ardından Edirne’nin sahil ilçesi Enez’e geçerek restorasyonu devam eden Fatih Camii’nde (Enez Ayasofyası) bir dizi incelemelerde bulunarak Edirne Vakıflar Bölge Müdürü Osman Güneren’den konuyla ilgili ayrıntılı bilgi aldı.       Edirne Valisi Günay Özdemir ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Çavuşoğlu, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp