Emniyet Müdürü’nden ETSO’ya iade-i ziyaret

admin

Edirne  Emniyet Müdürü  Armağan Adnan Erdoğan iade-i ziyaretler kapsamında Edirne Ticaret ve Sanayi  Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt’u  makamında ziyaret etti.

Emniyet Müdürü'nden ETSO'ya iade-i ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretten dolayı Emniyet Müdürü Erdoğan’a teşekkür eden Zıpkınkurt: “İl Emniyet Müdürümüze görevlerinde bir kez daha başarılar diliyorum. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Edirne’nin köklü kuruluşlarından biri. Bizler Edirne’nin  ticaret erbabı  için buradayız. İlimizin gelişimi için yaptığımız çalışmalarda Emniyet Teşkilatımızla   işbirliği ve dayanışma içerisindeyiz.  Ziyaretlerinden dolayı Emniyet Müdürümüze şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Emniyet Müdürü Erdoğan ise Emniyet Teşkilatı olarak şehrin önemli dinamiklerinin başında gelen ETSO ile Edirne  için birlikte hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, misafirperverliği için Zıpkınkurt’a  teşekkür etti.

 

 

 197 total views,  2 views today

Next Post

Erkin “Bu yarışta ben de varım”

Edirne sorunlarını çok iyi biliyorum projelerim hazır CHP’den Milletvekili aday adayıyım” Yüksek Makine Mühendisi ve DSİ  X1. Bölge Eski Müdür Yardımcısı Hüseyin Erkin Meydan Kafe’de düzenlediği basın toplantısı ile CHP’den Edirne Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Toplantıya Eski CHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Sucu da katıldı. Erkin basın toplantısında projelerini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp