EN BÜYÜK TEŞEKKÜR TURİZM ELÇİLERİNE

admin

Kutlanmakta olan Turizm Haftası nedeniyle, Edirne İl Kültür ve Turzim Müdürü Kemal Soytürk tarafından, kentin tanıtımına katkılarından ötürü Bahri Dinar ve Arif Meriç’e teşekkür belgesi takdim etti.

Edirne’yi her platformda tanıtarak kentin tanıtım ve turizmine önemli katkılar sağlayan kentin fahri turizm elçileri Bahri Dinar ve Arif Meriç’e katkılarından ötürü İl Kültür Turizm Müdürü tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. Edirne’nin tanıtımına katkı sunmak için çalıştıklarını belirten Bahri Dinar, “ Bizler Edirne’mizi tanıtabilmek adına bir karşılık beklemeden çabalıyoruz. Turizm haftasında çabalarımızın bir teşekkür belgesiyle onurlandırılması, bizleri mutlu etti” dedi.

 604 total views,  2 views today

Next Post

PAZARCILARDAN TAM KAPANMA KARARINA TEPKİ

İç İşleri Bakanlığı tarafından yayınlanan Genelge ile 22 Nisan Perşembe Günü Saat: 19.00’da başlayıp 26 Nisan Pazartesi Sabah 05.00’e kadar devam edecek olan Sokağa çıkma Kısıtlamasına Edirne Pazarcılar Odası Başkanı Şeref Hasır tepki gösterdi. Günler öncesinde hazırlık yapan Edirneli Pazarcı esnafının Edirne’de Cumartesi günleri hizmet veren Cumartesi Pazarında vatandaşa satılması […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp