ENAF KREDİ KOOPERATİFLERİ BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI.

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

 

S.S Trakya –Marmara Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği toplantısı Edirne kooperatif merkezinde yapıldı.

enasf_kerdi_koop_bölge_toplnts2

Her ay düzenli olarak yapılan bölge toplantısında esnafların kredi sorunları masaya yatırıldı. Toplantıya Keşan Kooperatif Başkanı ayni zamanda birliğin Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Atakan, ile yönetim kurulu üyesi olarak, Pınarhisar, Şarköy, Hayrabolu, Lalapaşa, Havsa, Vize Çerkezköy Çorlu, İpsala, Saray Kooperatif başkanları, denetim kurulundan, Uzunköprü, Süloğlu Meriç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanları katıldı. Bu tür bölge toplantılarının her ay başka ilde yapıldığını belirten Edirne Esnaf ve Sanatkârları Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Can, Bu tür bölge toplantılarının her ay Trakya’nın ayrı illerinde yapıldığını Edirne’de toplantının kendi yönetimleri döneminde ilk kez yapıldığını belirterek. Bu toplantılarla esnafların kredi sorunlarının tüm detayları ile masaya yatırıldığını belirtti.

enasf_kerdi_koop_bölge_toplnts

esnaf_kredi_topplantı_edirneajans_gzt_haber

 

 156 total views,  2 views today

Next Post

KOSGEB’den Gazetemize Ziyaret

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel, Kobi Uzmanı Gülden Uslu ve CHP Belediye Meclis Üyesi Nevser Kılıçaslan ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.  Ziyaretlerinin amacının kurumun etkinliklerini tanıtmak olduğunu belirten KOSGEB İl Müdürü Döngel; “ bugüne kadar kurumumuzun tanıtımında bizlerden de […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp