Enezliler, AK adayları bağrına bastı

admin

AK Parti Enez Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı. Açılış öncesi Enez’de esnafla ve halkla buluşan AK parti Milletvekili adayları, halk tarafından büyük coşkuyla karşılandı. Halkla ve esnafla tek tek tokalaşan AK Parti Milletvekili adayları, ardından Enez SKM açılışının yapılacağa alana geldi. Açılışta konuşan AK Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili adayı Şemsettin Emir, “Ak Parti’yi millet kurdu, tabelasını Ankara’da astılar. Ak Parti milletin partisidir, sizin partinizdir” dedi.

Enezliler, AK adayları bağrına bastı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezlerini bir bir açıyor. En son Enez’de  büyük bir katılım ve coşkuyla Enez’de Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açan AK Parti Milletvekili adayı Şemsettin Emir, “Halkın Partisi AK Parti’ye Edirne’nin desteği her geçen gün artıyor. Allahın izniyle AK Parti Edirne’de tarih yazacaktır. Edirne’mizin tamamına hizmet yağacaktır” şeklinde konuştu.

Enez’de açılacak Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı için Enez’e gelen AK Parti Edirne Milletvekili adayları Şemsettin Emir, Fatma Aksal ve Mustafa İsmail Okur, önce halkla buluştu. Enez’de esnafı ve pazarı ziyaret eden AK parti Milletvekili adayları halkın büyük coşkusuyla karşılandı. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, Enezli’lerin desteğini istedi. Enezli vatandaşlar ise “AK Parti’nin Enez’de birinci parti çıkacağı” sözünü verdiler.

Enez Pazarını da ziyaret eden AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, Pazar esnafı ve halkla buluştu. Enezliler, Şemsettin Emir’e burada da büyük bir sevgi gösterisinde bulundu.

Enez’de yapılan gezilerin ardından AK Parti Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, AK parti Enez SKM binasın açılışını yapılacağı alana geldi.

Enezliler, AK adayları bağrına bastı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çok sayıda vatandaşın katıldığı AK Parti SKM binasının önündeki coşku görmeye değerdi. Açılış için gelen Enezliler, AK Parti Milletvekili adayı Şemsettin Emir açılışa gelenlerin hepsinin elini sıkmak istese de kalabalık nedeniyle bunu yapamadı.  Ardından açılış için konuşma yapan AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, “Hepinizin elini ama, kalabalık nedeniyle bunu başaramadım. Hakkınızı helal edin. Bu kalabalık milletimizin partisine sahip çıktığını gösteriyor” şeklinde konuştu.

Açılışa katılanlara teşekkür ederek konuşmasına devam eden AK Parti Milletvekili adayı Şemsettin Emir, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“AK Parti biz hizmet partisidir. Hizmet hareketidir.  Eğer şehrinize, köyünüze, beldenize hizmet istiyorsanız hizmetin adresi Ak Parti’dir.  Ak Parti ideoloji dayatan, insanların giyimiyle, kuşamıyla, ne yediğiyle, ne içtiğiyle ilgilenen bir siyasi parti değildir. Ak Parti’yi millet kurdu, tabelasını Ankara’da astılar. Ak Parti milletin partisidir, sizin partinizdir. Millet AK parti’ye kurulduğu günden bu yana bu nedenle destek veriyor.

Hizmeti seçenler hep AK Parti’ye destek vermekte. Diğerleri ise kendi ideolojilerini dayatmak istiyor. Bunların hiçbirinin derdinde millet yok. Halk yok. Benim hizmetle, milletle hiç işim olmaz diyenler diğer partilere oy veriyor. Yani Türkiye’de bir AK Parti seçime gidiyor bir de diğer partiler seçime giriyor.

BU HALK, NE CHP’NİN, NE MHP’NİN OYUNUNA GELMEZ

Önümüzde 7 Haziran seçimleri var. Bu seçim ülkemizin geleceği için çok önemli. Halkın refahı ve milletimizin menfaatleri için çalışan AK Parti bir tarafta, halkı kandırarak ideolojilerini ve çıkarlarını devam ettirmek isteyenler bir tarafta. Bugün CHP ve MHP çıkıp biz şunu yaparı, bunu yaparız diyor. Biz sizin iktidarlarınızı da gördük. Ne yaptınız. Millet bunu gördü…

Enezliler, AK adayları bağrına bastı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

AK parti gelmeden önce iktidarda kimler vardı… Ne yaptılar… Ülkeyi ekonomik krize ittiler. Hepimizin cebindeki paraya göz diktiler. Şimdi baktığımızda, güçlü bir Türkiye, dinamik bir Türkiye var. Kendi tankımızı, uçağımızı, gemimizi yapan bir Türkiye var. Milliyetçilik konuşmayla olmaz…

Birde birileri çıkıp, çiftçinin mazot fiyatını düşüreceğiz diyor. Aman dikkat… Bunların amacı farklı… Sizleri kandırmak istiyor. Trakya çiftçisi senin bu yalanlarını yer mi?. AK parti iktidarı verdiği mazot destekleriyle çiftçiyi destekliyor. Bizde yalan dolan yok. AK parti milletin ve halkın menfaatine çalışarak, milletin gönlünde yer etmiştir. Hep dediğimiz gibi, onlar söyler ama AK Parti yapar…

CHP iktidarlarını hatırlayanlar vardır. Ne yaptılar? Karne getirdiler… Bunlar mazotu da karneyle verir. Edirne’de bir çok belediye CHP’nin elinde bakın bakalım ne yapmışlar… Yağma yok, halk sizin yalanlarınıza karşı karnı tok. 7 Haziran seçimlerinde AK Parti Edirne’de birinci parti çıkacaktır. 7 Hazirandan sonra Edirne’ye yatırım yağacaktır.”

 

 

 19 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Üniversitesi öğrencilerinden kan bağışı

Trakya Üniversitesinin düzenlemiş olduğu 22.Kültür Sanat ve 32.Spor Şenlikleri kapsamında Edirne Kızılay Şubesi Trakya Üniversitesi Balkan Avm ‘de kurulan çadırda üniversite öğrencileri ile kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi. Kızılay Gençlik Kollarının da görev aldığı kampanya üniversite öğrencilerinin yoğun katılımı ile karşılaştı. Edirne Kızılay Şubesi ve Trakya Üniversitesi ile birlikte gerçekleştirilen kampanyada, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp