Engelli araç yerleri belirleniyor

admin

Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü engelli araç park yerlerini belirleyerek zeminde farklı renkle işaretleme çalışmalarına başladı.

engelli araç park yeri - edirne

Edirne Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada, Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, engelli araç park yerlerinin belirlenerek zeminde farklı renkle işaretleme çalışmalarına başlandığı bildirildi.

Açıklamada, “Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü engelli araç park yerlerini belirleyerek zeminde farklı renkle işaretleme çalışmalarına başladı.  Birçok cadde ve park alanında engelli park yerleri belirlenerek levhaları dikilerek, zemin boyanacaktır. İlk etapta yirmi araçlık park yeri tanımlandı. Ancak, bu sayının elliye çıkarılması planlanmaktadır. Engelli araç park yerleri belirlemesi, yeni yerleşim bölgesi yanı sıra pazaryerleri,  alışveriş merkezleri ve sağlık merkezleri çevresinde düzenlemeler devam etmektedir.” denildi.

 110 total views,  2 views today

Next Post

Askeri Hastane Şehitliği

Belediye çöplüğü yanında yaptırılacak Edirne Askeri Hastane Şehitliği Çanakkale Savaşının yüzüncü yılında tamamlanacak Projesi gerçekleştirilen Askeri hastane konusunda bilgi vermek için bir basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Recep Gürkan, bugün çok önemli bir konuşu duyurmak için bu toplantıyı düzenlediğini belirtti. Belediye Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya Şehit Aileleri Derneği Başkanı, Ali […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp