Engelli Gönüllüleri Derneği iftar yemeği

admin

Engelli Gönüllüleri Derneği iftar yemeği (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Engelli Gönüllüleri Derneğince Uzun kaldırımda bulunan dernek binasında iftar programı düzenlendi. İftar gecesine Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Hayrettin Karbuz, Müdür Yardımcısı Nevzat Sancak, Edirne Şehit Aileleri Derneği Başkanı Faruk Çiftçi,  Edirne Tüketiciler Derneği Başkanı Murat Kocabaş, Atatürk Ortaokulu Emekli Sosyal Bilgiler Öğretmeni Ahmet Edirne, EGD Başkanı Serpil Erkenciler, Dernek Yöneticisi Şaban Ataseven ile dernek üyeleri ve misafirler katıldı. Etkinlikle ilgili olarak açıklama yapan EGD Başkanı Erkenciler,” böyle mübarek günde engelli arkadaşlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Engelli Gönüllüleri Derneği iftar yemeği (3)

 

 

 

 

 

 

Bu arada davetimizi kırmayıp gelen konuklarımıza da teşekkür ediyoruz. Bu tür toplantılar insanlar arasında dostluk ve kardeşliği pekiştiren sevgi ve saygıyı arttıran etkinliklerdir. Biz de arkadaşlarımızla bu birlikteliğe katkı yaptığımız inancındayım. Bu arada Mübarek Ramazan Bayramının tüm engelli kardeşlerimize, Edirnelilere ,ülkemiz insanları ile İslam alemine huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.

 
Engelli Gönüllüleri Derneği iftar yemeği (2)
Engelli Gönüllüleri Derneği iftar yemeği (4) Engelli Gönüllüleri Derneği iftar yemeği (5) Engelli Gönüllüleri Derneği iftar yemeği (6)

 84 total views,  2 views today

Next Post

Kandil simidi ikramı

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen kandil simidi ikramı, Kadir Gecesi’nde de devam ettirildi. Edirne Halkı’na kandil simidi ikramında bulunan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum. Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Terörün ülkesinin, dininin ve milletinin olmadığı bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp