Engelliler Yeni İşlerine Mart’ta Kavuşacak

admin

ÖMSS yeterli puan alanlar ve kura başvurusunda bulunanlar yeni atamalar için tercih yapabilecek.

Özürlü Memur Seçme Sınavı’nda (ÖMSS) yeterli puan alanlar ve kura başvurusunda bulunanlar yeni atamalar için tercih yapabilecek. Tercih kılavuzları bu ay yayımlanacak, yerleştirmeler ise Mart’ta tamamlanacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Özürlü Memur… Seçme Sınavı’nın (ÖMSS) ilk yerleştirmelerinin geçen yıl yapıldığını, bir yılda iki yerleştirme yapılamadığı için ikinci yerleştirmelere yönelik 2013’ün beklendiğini ifade etti.

, “Yine burada da sınavın sonuçlarıyla alınan puanlarla tercih yapma, daha önceki kuraya başvuruda bulunmuş kişilere de kurayla yerleştirme hakkı doğacak. Dolayısıyla yeni bir başvuru şu anda söz konusu değil, sadece tercih kılavuzları doldurulacak”

Bununla ilgili net bilgiler en geç 10 günlük süre zarfında, ÖSYM, www.ozurluveyasli. gov.tr ve Devlet Personel Başkanlığı’nın web sitesinden takip edilebilecek.engelli

 136 total views,  2 views today

Next Post

ETSO,'Aziz Trifon Zarezan Günü ve Bağ Kesimi' Kutlamalarına Katıldı

15-16 Şubat 2013 tarihlerinde Bulgaristan’ın Haskova şehrinde geleneksel Aziz Trifon Zarezan Günü ve Bağ Kesimi kutlamaları gerçekleştirildi.   Törene,Bulgaristan Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı  Tsvetan Tsvetanov, Haskova Vali Yardımcısı Nioklay Nanev, Türkiye Cumhuriyeti Filibe Başkonsolosu  Şener Cebeci, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp