Engellilere bir telefon kadar uzaktayız

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Toplu Ulaşım Sistemi Yönetim Kurulu (ETUS), Edirne Bedensel Engelliler Derneği’ni (EBED) ziyaret etti. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle, EBED’in Ayşekadın mevkiindeki dernek binasında gerçekleşen ziyarette, ETUS Başkanı Hakan Giyik, her zaman engellilerin yanlarında olmak istediklerini belirterek, hizmete giren yeni araçların engellilerin rahatça seyahat etmesine olanak tanıdığına dikkat çekti ve bu araçların sayısının daha da artacağını söyledi.

ETUS'un EBED ziyareti

“BAŞKA YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY VAR MI..?”

EBED Başkanı Dilek Kaynak’a engelli vatandaşlar için yapabilecekleri bir şey olup olmadığını soran Giyik, “Sadece Engelliler Günü’nde değil her gün, ulaşımla ilgili her türlü ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar uzaktayız” dedi. EBED Başkanı Dilek Kaynak da, ETUS tarafından yapılan bu ziyaretin memnuniyet verici olduğunu, söyleyerek, “Engelli bireylerimize şehir içi ulaşımda her türlü rahatlığı sağlayabilmek adına ETUS’la sürekli iletişim içinde olacağız” dedi. Ziyarette, ETUS ve EBED’in bazı Yönetim Kurulu Üyeleri de bulundu.

 22 total views,  2 views today

Next Post

60 ilden 400 Türk Kadınlar birliği üyesi Edirne'de

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Türk Kadınına Seçme ve seçilme hakkının 79. Yıldönümünde Edirne de bir araya gelen 60 ilden 400 Türk Kadınlar birliği üyesi Dün ilk olarak Edirne Valisi Hasan Duruer’i makamında ziyaret etti. Dernek yöneticileri Edirne ziyaretinden mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Vali Duruer’ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp