ERASMUS + BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

14 Ocak 2014 tarihinde Türk Ulusal Ajansı tarafından online olarak gerçekleştirilen ‘’Erasmus+ Programı Bilgilendirme Toplantısı’’ Valilik Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya Vali Yardımcısı Dr. Ayhan ÖZKAN’ın yanı sıra Avrupa Birliği Eşgüdüm Merkezi Program Sorumluları, Milli Eğitim Müdürlüğü AR’GE Birimi, Valilik personeli ile Mikrokredi Edirne Şubesi Temsilcileri katıldı.

eramus-edirne - vali yardımcısı

Erasmus+ Programı, Avrupa Birliği tarafından eğitim ve gençlik alanında 2007-2013 yılları arasında uygulanmış olan Hayatboyu Öğrenme ve Gençlik Programlarının yerine uygulanacak olan yeni programdır. Ağırlıklı olarak proje faaliyetlerine dayanmakla birlikte bireysel faaliyetleri de içermektedir.

2014-2020 yılları arasında uygulanacak olan Erasmus+ Programı ile kişilere, yaş ve eğitim geçmişlerine bakılmaksızın yeni beceriler kazandırılması, onların kişisel gelişimlerinin güçlendirilmesi ve istihdam olanaklarının arttırılması amaçlanıyor. Erasmus+ Programı; eğitim, öğretim, gençlik ve spor alanlarını kapsıyor.

 26 total views,  2 views today

Next Post

HACİVAT ve KARAGÖZ ile doyasıya eğlendiler

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Valiliğince organize edilen Akademi Edirne–2 etkinlikleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri ve Çocuk Sitesinde kalan çocuklar Geleneksel Sahne sanatlarımızdan ‘Gölge Oyunları’ ile doyasıya eğlendiler. Milletlerarası Kukla Federasyonu (UNIMA)üyesi Sanatçı Seçkin BAYRAMOĞLU tarafından ‘Pasaklı Karagöz’ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp