Erasta 2. Yaşını Cem Belevi Konseri ile Kutladı

admin

Kuruluşunun ikinci yılını kutlayan Edirne’nin alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Edirne AVM, ünlü sanatçı Cem Belevi’yi sevenleriyle bir araya getirdi. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen konsere Edirne’lilerin ilgisi büyük oldu.

Ünlü Sanatçı Cem Belevi’yi  izlemek için gelen binlerce Edirneli renkli görüntülere sahne oldu. Cem Belevi’nin sahneye çıkışı ile eğlencenin doruk noktasına ulaşan gençler, unutulmaz bir gün yaşadı. Cem Belevi’nin birbirinden güzel şarkılarıyla coşan hayranları telefonları ile fotoğraf ve video çekerek bu anı ölümsüzleştirdi. 

Necmi Engin paylaştı: 27 Nisan 2019 Cumartesi


ERASTA Edirne AVM 2 Yaşında!

Necmi Engin paylaştı: 27 Nisan 2019 Cumartesi

2017 yılının Nisan ayında açılan Erasta Edirne AVM, Eroğlu Yapı’nın marka AVM zincirinin üçüncü halkasını oluşturuyor. Seçkin markalara ev sahipliği yapan 125 mağazanın yanı sıra süpermarket, eğlence merkezi ve sinemanın da yer aldığı Erasta Edirne’deki 3 katlı ve 1200 araç kapasiteli ücretsiz otopark, ziyaretçilere önemli bir konfor sunuyor.

Next Post

TARİHİ KÖPRÜ RENGARENK

Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla gerçekleştirilen 9. Uluslararası Edirne Bando ve Ciğer Festivali için yurtiçi ve yurtdışında gelen bando ekipleri; tarihi Meriç Köprüsü’nde rengarenk bir görüntü sergiledi. Dünyanın en büyük tavası unvanıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na giren dev tava önce Ayçiçek yağı ile iyice yağlandı. Bir deterjan firmasının reklam yüzü olan Oyunca Açelya […]

Subscribe US Now

EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp