ERASTA EDİRNE’den ayakları yerden kesen otomobil kampanyası

admin

Alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Edirne, 15 Kasım 2017 –18 Şubat 2018 tarihleri arasında, ErastaAVM içindeki mağazalardan toplamda 35 TL ve katları tutarında alışveriş yapan tüm ziyaretçilere, HyundaiTucson kazandıran çekilişekatılma hakkı sunuyor.

Erasta EdirneAVM,düzenlediği otomobil kampanyası ile yeni yıl yaklaşırken alışveriş heyecanını ikiye katlıyor. Çekilişe, 15 Kasım 2017- 18 Şubat 2018 tarihleri arasında,mağazalardan yaptıkları alışverişlere ait fiş ve faturaları göstererek,kampanya süresince danışmadan onaylatan tüm ziyaretçiler katılabilecek. Aynı gün içerisinde yapılan her 35 TL yeni bir çekiliş hakkı kazandırırken, çekiliş sonunda 1 kişi Hyundai Tucson 1.6 GDİ STYLE kazanacak.Erasta Edirne AVM etkinlik alanında 23 Şubat 2018 tarihinde saat: 14.00’tegerçekleşecek çekilişin sonuçları, 27 Şubat 2018 tarihinde Edirne Haber Gazetesi’nde ilan edilecek. Çekilişin asil talihlisi 14 Mart 2018 tarihine kadar, yedek talihlisi ise 29 Mart 2018’e kadar başvuru yaparak, otomobilini teslim alabilecek.   

Kampanya hakkında detaylı bilgi Erasta Edirne AVM’nin web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

 Erasta Edirne AVM Hakkında

2017 Nisan ayında açılan Erasta Edirne, Eroğlu Gayrimenkul’ün marka olan AVM zincirinin üçüncü halkası. 210 milyon TL yatırımla, 100 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Erasta Edirne’nin toplam kapalı alanı ise 35 bin metrekare.Seçkin markalara ev sahipliği yapan 125 mağazanın yanı sıra süpermarket, eğlence merkezi ve sinemanın da yer aldığı Erasta Edirne’deki3 katlı ve 1200 araç kapasiteli ücretsiz otopark ziyaretçilere önemli bir konfor sunuyor.

 

 152 total views,  2 views today

Next Post

Geçmiş, “Yeni Çöp Ayrıştırma Tesisini gezdi”

Edirne’nin 60 yıllık kanayan yarasını kökünden çözen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Başkanlığından kurulan  Edirne Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesislerini yerinde inceleyen Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş,  60 yıldır Edirne’nin kanayan yarası olan çöp toplama ayrıştırma tesislerinde incelemelerde bulunduk. Bu güzel tesisi Edirne’mize kazandıran Edirne Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp