Erbey Kılıç “Şoförler Odası Başkanlığına Adayım”

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

şoförler-odası-erbey-kılıç-edirne-hakan-giyik

Basın Toplantısı Düzenleyen Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç önümüzdeki bahar ayında yapılacak Seçimde bu kez ustalık dönemi için aday olduğunu açıkladı. Beraberinde Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, Serhat Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik ve yönetim kurulu üyeleri olduğu halde başkan adaylığını açıklayan Erbey şunları söyledi; “ Edirne Şoförler ve Otomobilciler esnaf odamıza 1994 yılından bugüne dek yönetimlerde aktif olarak görev aldım.

şoförler-odası-erbey-kılıç-edirne

Yönetim Kurulu Üyeliği Başkan vekilliği ve son olarak 2010 yılında yapılan odamızın 28. Olağan Genel Kurulunda üyelerimizin takdiri ve teveccühü ile başkan seçildim. 2010-2014 yılları arasında Valiliğimiz, Belediye Başkanımız Emniyet Müdürlüğümüzle odamız arasında geçen iyi ilişkiler sonucunda üyelerimize en iyi hizmeti sunma gayreti içinde olduk.

şoförler-odası-erbey-kılıç-edirne2

Başkan olduğum süre zarfında kapım üyelerime hiç bir zaman kapılı olmadı. Telefonum 24 saat süreyle açık bulundu.

Tüm üyelerime yönetim kurulumuzla birlikte gerek ambulans gerek kurtarıcı ihtiyaçlarında güler yüzlü ve saygılı personelimizle hizmet sunduk.

şoförler-odası-erbey-kılıç-edirne22

USTALIK DÖNEMİ İÇİN GÖREVE HAZIRIM

Edirne’de resmi kurum ve kuruluşlarımızla sürdürdüğümüz iyi ilişkilerimiz federasyonumuzla sağladığımız iyi diyalog ile üyelerimizin sorunlarına çare bulduk, gerekli yardımı sağladık.

2014 yılı Ocak, Şubat, Mart ayları içinde gerçekleştirilecek seçimde odamız üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak, tüm üyelerimize en iyi hizmeti sunmak amacındayım. Hizmetimi bu kez ustalık döneminde de sürdürmek için Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğumu açıklıyorum. Bu kararımı kamuoyuna ve üyelerimizin takdirine sunuyorum” dedi

şoförler-odası-erbey-kılıç-edirne33

Erbey, daha sonra sorulara verdiği yanıtta. Edirne trafiğin rahatlaması için set boyundaki sahil yolunun devreye girmesi gerektiğini, Bu konuda yöneticilerin yoğun çabası olduğunu belirtti. Ücretsiz taşıma yapan araçların şoför esnafının ekmeğine engel olduğunu kaydeden Erbey; “ hizmette aksaklıklarımız olmuştur. Bizler yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte bu eksikliklerin giderilmesi için azami gayret içersindeyiz.

şoförler-odası-erbey-kılıç-edirne3

Hizmetlerimiz konusunda eleştiri yapan vatandaşlarımızın bu talepleri dinlenerek gerekli düzenleme yapılmıştır. Biz şoför esnafı olarak Edirne halkımızın daha iyi hizmete layık olduğu inancındayız. Gayretlerimiz bu yöndedir. Şehir içi ulaşımda yeni ve modern araçlarımızla toplu taşımada çığır açtık.

Bu yenilikler bundan sonra da devam edecektir. Bir tarih ve turizm kenti olan Edirne’mize şoför esnafı olarak ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

şoförler-odası-erbey-kılıç-edirnekpk

 

 

 

 

 

 

 511 total views,  5 views today

Next Post

ETSO Müşterek Komite Toplantısı yapıldı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısının ardından genişletilmiş Meslek Komitesi Toplantısı ETSO Meclis salonunda gerçekleştirildi. ETSO tarafından TOBB kanunu çerçevesinde düzenlenen, gündemini ETSO bünyesindeki 13 meslek gruplarının sorunları, istek ve önerilerinin oluşturduğu Genişletilmiş Meslek Komite Toplantısı’nın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp