Erdin Bircan: 2018 AKP karanlığından kurtulma yılı olacak

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan 2018 yılının AKP karanlığından kurtuluşun başlangıcı olduğunu belirterek, “Sabaha en yakın zaman gecenin en karanlık olduğu andır. AKP,bütün çırpınışına rağmen ülkemizin üzerine yeniden doğacak aydınlığı kapatamayacak. En geç 2019 yılında bütün bu çürümüşlükten kurtulacağız” diyerek yeni yılı kutladı.

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan yeni yıl için yayınladığı mesajda ülkemizin 15 yıldır sürekli artan AKP karanlığıyla mücadele ettiğinin altını çizerek, “Karanlık her geçen gün artmaktadır. Baskılar, adaletsizlikler, tehditler ne kadar artarsa artsın gidecekler. İşsiz milyonların, çalıştığının karşılığını alamayan emekçilerin, tarlalarını satmak zorunda bırakılan çiftçilerin, çökerttikleri eğitimin, evlatlarının acısını yaşayan annelerin vebaliyle gidecekler. Ama sanmasınlar bütün bunların, yandaşlara peşkeş çekilen milyarların, kaçırılan vergilerin, dağıtılan rüşvetlerin hesabı sorulmayacak. Bunların hesabını soracağız. Ve hesap günü yakındır” dedi.

AKP’nin tüm çırpınışına rağmen gideceğini ifade eden Bircan, “Türkiye yeniden Mustafa Kemal Atatürkümüzün aydınlık yolunda yürüyecek” diye konuştu.

“Korkmadan yılmadan, kandırmadan kandırılmadan, halk için hakça bir düzen için,rantın değil Halkın iktidarı için, omuz omuza mücadele ederek Cumhuriyet Halk Partimizi iktidara taşıyacağız” diyen Erdin Bircan, 2018 yılı için ülkemizi ve insanlarımıza sağlık, mutluluk ve esenlik diledi.

 162 total views,  2 views today

Next Post

Efsane Başkan Fevzi Pekcanlı’ya Büyük Destek

CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı CHP İl Kongresinde yeniden İl Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. CHP İl Binasında düzenlenen basın toplantısına Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, CHP Edirne Kadın Kolları Başkanı Çiğdem […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp