Erdin Bircan çiftçinin sorunlarını dinledi

admin

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, buğday hasadı yapan köylülerle görüşerek onların sorunlarını dinledi.

CHP’li Erdin Bircan, Cuma günü yapılan CHP’li Divan Üyeleri seçimi sonrasından Ankara’dan Edirne’ye geçerek köyleri ziyaret etti. Çiftçilerin yaşadığı sıkıntıları yerinde gören ve onları dinleyen Bircan, çözümleri için elinden gelen çabayı sarf edeceğinin sözünü verdi.

Cumartesi günü İpsala’da Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın amcası Nuri Gürkan’ın cenazesine katılan Erdin Bircan, Recep Gürkan ve ailesine taziyelerini sundu.

Edirne’ye dönen Erdin Bircan, Yancıkcışahin, Medresealibey ve Nişancıpaşa mahallerinin ortak düzenlediği cadde iftarına katıldı.

İftar sonrası Birinci Murat Mahallesine geçen Erdin Bircan, Edirne Belediyesinin hazırlamış olduğu geleneksel ramazan eğlencesinde vatandaşlar ile görüştü.

Eğlence’den sonra bir kafede gazeteciler ile bir araya gelen Bircan, onlarla gündem üzerine sohbet etti.

Pazar günü Keşan İlçesi’ne bağlı Kızkapan Köyüne geçen Erdin Bircan, çitçileri ile görüşerek, sorunlarını yerinde dinledi. Yaşadıkları sıkıntıları çözmek için elinden gelen tüm çabayı göstereceğinin sözünü veren Bircan’a köy halkı teşekkür etti.

Kızkapan’dan Enez’e giden Bircan, Kocaali Köyünü ziyaret ederek buğday hasadı hakkında çiftçilerle görüş alış verişinde bulundu.

Akşam Keşan’a geri dönen Erdin Bircan Akhoca Köyünün düzenlemiş olduğu iftara katıldı.

 

 

ERDİN BİRCAN ÇİFTÇİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ (1) ERDİN BİRCAN ÇİFTÇİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ (2)

 113 total views,  5 views today

Next Post

Çelik; “Edirne Belediyesi'ni en iyi şekilde temsi ediyoruz”

Edirne Güreş Antrenörü Sedat Çelik, şu anda Kırkpınar’a en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Edirne Belediyesinin güreşçileri olarak Belediye Başkanımızın bizlere verdiği desteği nedeniyle teşekkür ediyoruz. Bu yıl da Edirne belediyesini Kırkpınar meydanında en iyi şekilde temsil edeceğiz. Şu anda Edirne belediyesinin 40-45 güreşçisi bulunmaktadır.               […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp