Erdin Bircan dallık şenliklerinde

admin

CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan, Enez, Keşan ve Meriç ilçelerindeki dallık şenliklerine katıldı.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Milletvekili adayı Erdin Bircan, Enez’in Karaincirli Köyünde Çanakkale Şehitleri ve Atatürk için düzenlenen mevlide katıldı. Vatandaşlarla tek tek görüşen Bircan, mevlüt okutan köy halkına teşekkür etti.

Jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

Karaincir’den Büyükevren de uğrayan Erdin Bircan, kahvelerdeki vatandaşlarla sohbet etti.

Tekireşek mevkisindeki Enez’in Kocaali, Keşan’ın Çelebi, Şabanmera ve Yayla Köylerinin birlikte düzenledikleri baharı karşılama, hıdrellez şenlikleri olan dallık şenliğine katılan Erdin Bircan’a köylüler büyük ilgi gösterdi.

Tekireşek’ten Keşan Belediyesinin düzenlemiş olduğu dallık şenliğine geçen Erdin Bircanı, Belediye Başkanı Mehmet Özcan karşıladı. Şenliğe katılanlarla sohbet eden Bircan, şenliği düzenleyen belediyeyi tebrik etti.

Keşan dallığından Küplü Beldesine geçen Erdin Bircan, vatandaşlarla bir araya gelerek CHP’nin Yaşanabilir Bir Türkiye Programını anlattı. Küplülerin programa ilişkin sorularını da yanıtlayan Bircan, Toplumun tüm kesimlerini kapsayan bu program ile ülkemiz rahatlayacak dedi. Küplü’den geçen MHP adayı Gürsel Şimşek’i masasına davet eden Erdin Bircan, rakibi ile sohbet etti.

Küplü’den Nasuhbey dallık şölenine geçen Bircan, burada da yoğun ilgi ile karşılandı. Nasuhbey Türbesini de ziyaret eden Erdin Bircan satış yapan esnaf ile piknik yapan yurttaşları da selamladı.

Jpeg

 122 total views,  2 views today

Next Post

Gaytancıoğlu, veterinerler odasını ziyaret etti

CHP Milletvekili adayı Doç Dr Okan Gaytancıoğlu Trakya Veterinerler Odasını ziyaret etti. Burada Oda Başkanı  Dr.Erdal İLGÜ ile görüşerek veterinerlerin sorunları hakkında bilgi aldı. Milletvekili adayının ziyareti ile ilgili olarak açıklama yapan İLGÜ, milletvekili aday adayı Gaytancıoğlunun kendileri ile aynı meslek gurubundan olduğunu belirterek” milletvekili adayımız ile tarım sektöründe iki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp