Erdin Bircan Edirne Muharrem İnce Cumhurbaşkanı diyor

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili ve Adayı Erdin Bircan Edirne Merkez’de seçim çalışmaları kapsamında kafelerdeki ziyaretlerinde yurttaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Bircan’ın kafe ve kahvelerde tek tek anlattığı CHP programını dinleyen vatandaşlar “Merak etmeyin Muharrem İnce Cumhurbaşkanı ve CHP İktidar olacak” dedi.

CHP Edirne Milletvekili ve Adayı Erdin Bircan Muharrem İnce’nin Çorlu Mitingine katılarak, Edirne Merkez’de millet ile buluştu.

CHP’li Erdin Bircan Çorlu Havaalanında Muharrem İnce’yi karşılayarak, birlikte Çorlu Atatürk Meydanına gitti.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı İnce Çorlu’da ülkeye huzur getirecek programını açıkladı.

Muharrem İnce’yi bağrına basan Çorlulular, “Biz kahvehane değil fabrika, kek değil iş istiyoruz” dedi.

Bircan akşam programında Edirne Merkez Şükrüpaşa Mahallesinde 7 kahveyi, yeni yerleşimdeki kafeleri ve dinlenti kafeyi ziyaret ederek yurttaşlarla buluştu.

  Bircan kahvelerde millet için geliyoruz diyerek, “24 Haziran’dan sonra en düşük emekli maaşı 1500 lira olacak. Edirne’de 4-0, Türkiye’de CHP’yi iktidar ve Sayın Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

Bircan Şükrüpaşa Mahallesindeki kahvelerden sonra Dinleti Kafeye geçerek, Edirnelilerle tek tek ilgilendi. Bircan masa masa gezerek Muharrem İnce’ye ve CHP oy isterken, “16 yıllık iktidarının sonunda tek vaadi kahvehane açmak olan AKP 24 Haziran’da gidecek, Türkiye tekrar fabrikalar açan, işsizine iş, vatandaşına aş veren CHP iktidarına kavuşacak” diye konuştu.

CHP’li Bircan’a yurttaşlar “Merak etmeyin Muharrem İnce Cumhurbaşkanı ve CHP İktidar olacak” dedi.

Geç saatlere kadar CHP programını anlatan Erdin Bircan, oy vereceklere “Edirne’de 4-0, Türkiye’de CHP’yi iktidar ve Sayın Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız” diye konuştu.

 75 total views,  2 views today

Next Post

MUHARREM İNCE: “Tüm yardımlara gelir gelmez zam yapacağız”

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 103. Mitingi için bugün Tekirdağ’ın ilçesi Çorlu’daydı. Burada halka seslenen İnce, “Yaşlılık yardımı, eğitim yardımı, muhtaç asker ailesine yardım gibi bu tür yardımları alan gariban yurttaşlarımıza bunların hepsine hemen zam yapacağız” dedi. CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 103. Mitingi için bugün Tekirdağ’ın ilçesi Çorlu’daydı.  İnce’nin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp