Erdin Bircan Enez’in köylerinde

admin

CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan Enez’in Yazır, Küçükevren, Hisarlı ve Çavuşköy’de vatandaşlarla buluştu.

CHP’li Erdin Bircan seçim çalışmaları kapsamından Keşan Merkezde ve Enez’in köylerindeydi.

Erdin Bircan Keşan’da CHP Keşan İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu sandık görevlileri eğitim toplantısına ve kahvaltısına katıldı. Sandık görevlilerin bilgilendirildiği toplantıda konuşan Erdin Bircan, “Sandıklar onurumuzdur. Hepinizin sandıklarımıza sahip çıkacağından eminim.” diye konuştu.

Erdin Bircan Enez'in köylerinde (3)

 

 

 

 

 

 

Keşan’daki programına park gezileri ile devam eden Erdin Bircan, vatandaşlarla bir araya gelerek CHP İktidarında Yaşanacak Bir Türkiye Programını anlattı. Keşanlıların yoğun ilgi gösterdiği Bircan, Emekli Öğretmeler Derneği lokalinde de emekli öğretmenlerle buluştu. Emekli öğretmenlere özgür bir Türkiye sözü veren Erdin Bircan’a öğretmenler de 3- 0’ın sözünü verdi.

Keşan CHP İlçe Başkanlığının kurmuş olduğu stantları da ziyaret eden Erdin Bircan, standlarda kadın kolları ile birlikte broşür dağıttı. Broşür alan Keşanlılar destek sözü verdi.

Keşan seçim bürosuna geçen Bircan, partililer ve halk ile bir araya geldi.

Erdin Bircan Enez'in köylerinde (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Keşan’dan Enez’e geçen Bircan, Yazır Köyüne giderek, düğünleri yapılacak Ayşe ve Yavuz’un düğün konvoyuna katıldı. Çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Bircan, Yazırlılarla da sohbet etti. Yazır köyünde çiftçilerin rahat etmesi için iktidar olmak istediklerini anlatan Erdin Bircan, “Enezli bu kardeşinize sahip çıkın” diyerek destek istedi. Yazır Köyünde yaşayanlar da hemşerilerinin milletvekili adayı olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, destek sözü verdi.

Yazır’dan Hisarlı’ya geçen Erdin Bircan, burada da CHP İktidarında Yaşanacak Bir Türkiye Programını anlattı. Hisarlılardan da destek sözü alan Bircan, Küçükevren’e devam etti.

Küçükevrenlilere de çiftçilerin 1,5 TL’ye mazot alacağını anlatan Erdin Bircan, “Çiftçimizin tüm girdi maliyetinden ÖTV’yi kaldıracağız. Mazot gibi gübre ve tohumu da ucuz alacak.” dedi.

Çavuşköy’de de hemşerileri ile buluşan Bircan’a destek sözü verildi.

Erdin Bircan Enez'in köylerinde (1)

 21 total views,  2 views today

Next Post

Gaytancıoğlu’na Keşan ilçesi mahalle sakinlerinden yoğun ilgi

              Cuma gecesi Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli ve İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle Keşan Seçim Bürosundan kortej eşliğinde Mustafa Kemal Paşa Mahallesine yürüyen CHP 1.sıra Milletvekili Adayı Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, ilçede mahalle sakinleri tarafından […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp