Erdin Bircan Erzurum’da

admin

 

Erdin Bircan Erzurum'da (5)

 

 

 

 

 

 

 

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan ve beraberindeki CHP heyeti Erzurum’a giderek yurttaşlarla bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisini ve seçimden sonra yaşananları anlatan Erdin Bircan ve beraberindeki heyet, koalisyon görüşmelerindeki CHP’nin uzlaşmacı tavrını ve ülkenin önünü açmak için gösterdiği çabayı anlattı.

Erdin Bircan Erzurum'da (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan ve CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı’dan oluşan CHP Heyeti 24 Ağustos Pazartesi günü Erzurum’da CHP il binasında örgüt ile bir araya geldi. Kısa bir değerlendirme yapılan toplantının ardından basın toplantısı düzenleyen CHP heyeti Erzurum’a geliş sebeplerini anlattı. Erdin Bircan, gazetecilere yaptığı açıklamada seçim sonra halkın verdiği yetkiyi Cumhurbaşkanının gasp ettiğini söyleyerek, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na hükümeti kurma görevi verilmemesini eleştirdi. Bircan, CHP olarak biz seçim sonrası oluşan tabloda ülkemizin önünü açmak için uzlaşmacı bir tavırla tüm partilere çağrılar yaptık. Kolisyon görüşmelerinde uzlaşmacı olduk. Ancak Cumhurbaşkanı ve AKP uzlaşmadan yana olmadığı için koalisyon görüşmeleri sonuçsuz kaldı. dedi.

Erdin Bircan Erzurum'da (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdin Bircan, Türabi Kayan ve Aytuğ Atıcı, Erzurum İl Başkanı Tevhit Yavuz ve örgüt yöneticileri basın toplantısının ardından Şehit ve Gaziler Derneğini ziyaret etti. Buradaki şehit yakınları ve gaziler ile sohbet eden CHP heyeti, dernek üyelerinin acılarını paylaştı.

Erzurum Kalkınma Vakfına da giden CHP heyeti, burada da seçim sonrası yaşananları anlattı. Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak’ı da ziyaret eden CHP heyeti, Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’nde de gazetecilerle tekrar bir araya geldi.

Erdin Bircan Erzurum'da (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Erzurum Merkez’den Palandöken ilçesine geçen CHP Milletvekilleri ve İl Başkanı Palandöken CHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Erzurum Erenler Alevi Bektaşi Kültür ve Dayanışma Derneği’ne geçen CHP heyeti, siyasi gündemi değerlendirdi.

Erdin Bircan Erzurum’da Edirneli Erkan Denk ile de bir araya gelerek Edirne üzerin sohbet etti.

Erdin Bircan Erzurum'da (3)

 96 total views,  2 views today

Next Post

Doğal Ürünler Pazarı'nda ki üretici kadınlardan ETSO'ya teşekkür ziyareti

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan ve Kurul Üyeleri ile birlikte köyde ürettiklerini doğal ürünler pazarında satan kadınlar  Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen üretici kadınlar kendilerini verilen destekten dolayı teşekkür etti. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp