Erdin Bircan Fatih Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı

admin

Erdin Bircan Fatih Mahallesi'nde coşkuyla karşılandı (2)

 

 

 

 

 

 

CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan Edirne Merkez’deki Fatih Mahallesini feth etti.

CHP’li Bircan, Edirne Merkez Fatih Mahallesindeki Yağmur kafe ve Çakıcı kıraathanelerini ziyaret ederek, yurttaşlara umut oldu.

CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Büyük Trakya Mitingine katıldı. Lüleburgaz’da yapılan mitinge katılan Erdin Bircan, buradan Kırklareli Merkez’e geçerek Kakava Festivali açılışında  bulundu.

Erdin Bircan Fatih Mahallesi'nde coşkuyla karşılandı (1)

 

 

 

 

 

 

Kırklareli’nden Edirne’ye geçerken Havsa Hasköy’de CHP Havsa İlçe Örgütünün Programına denk gelen Erdin Bircan, Hasköylülerle bir araya geldi.

Akşam Fatih Mahallesine geçen Erdin Bircan, Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve örgüt ile birlikte CHP iktidarında Yaşanacak Bir Türkiye Programını anlattı.

Fatih Mahallesini feth eden Bircan, Yağmur kafe ve Çakıcı kıraathanelerinde vatandaşlarla buluştu. Fatih Mahallesinde esnafı gezen Bircan, CHP programını anlattı.

Erdin Bircan Fatih Mahallesi'nde coşkuyla karşılandı (3)

 14 total views,  2 views today

Next Post

ETSO'da Gümrük Müşavirleri sektörü bilgi paylaşım toplantısı düzenlendi

            Edirne Ticaret ve Sanayi Odası sektör toplantılarıyla Edirne iş dünyasının geleceğini ve yol haritasını belirliyor. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ETSO’da düzenlenen toplantıda, Gümrük Müşavirleri ile biraraya gelerek sorunlarını dinledi. Zıpkınkurt toplantıda yaptığı konuşmada: “Komitelerimizin sektörel talepleri ve önerileri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp