Erdin Bircan İpsala’da partililerle buluştu

admin

CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan, İpsala’nın köylerini gezdi.

Edirne’nin her noktasını karış karış gezen Erdin Bircan’ın bugünkü programı İpsala’daydı.

Jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

Sabah diğer CHP Milletvekili adayları Okan Gaytancığlu ve Gürkan Güneser’le birlikte Edirne Merkez’deki muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelen Erdin Bircan, Muhtarlardan CHP İktidarı için destek istedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan ve Edirne eski Milletvekili Nejat Gencan’ın da katıldığı kahvaltıda muhtarlar CHP’nin Yaşanacak Bir Türkiye Programından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Erdin Bircan öğlen ise Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, CHP Edirne Milletvekili adayı Gürkan Güneser, CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş ile birlikte Edirne Merkeze hizmet etmeye başlayacak olan Topçu İletişimin açılışını yaptı. Açılış sonrası kahve ziyareti yapan CHP ekibi, emeklilere CHP iktidarında alacakları 2 maaş ikramiyeyi anlattı.

Jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

Açımış sonrası Enez’e geçen Erdin Bircan Çeribaşı Köyünde Ayşe Gürler’in cenazesini katılarak taziyelerini sundu.

Akşam İpsala’nın Koyuntepe ve Yapıldak köylerine giden Bircan, çiftçilikle uğraşan köylülere Yaşanacak Bir Türkiye Programını anlattı. “1,5 TL’ye mazot alacak olan çiftçimizin gübre ve ilaçlar için ödedi ÖTV’yi de kaldıracağız” diyen Erdin Bircan, CHP iktidarında destekleme yapılacak ürünlerin 1 yıl önce açıklanacağı müjdesini de verdi. Bir vatandaşın “Siz emekliye bin 500 lira vereceksiniz, iki maaş da ikramiye o zaman benim ödediğim SSK primi ne kadar artacak” sorusunu da yanıtlayan Erdin Bircan; “SSK primleri kesinlikle artmayacak. Bizim açıkladığımız tüm program yani emekliye- asgari ücretliye bin 500 lira maaş, emekliye 2 dini bayramda ikramiye, çiftçiye 1,5 liraya mazot gibi tüm projelerimizin maliyeti milli gelirimizin yalnızca yüzde 2,5’i.” dedi. “Cebimizdeki 100 liranın 2,5 lirasını kim ailesinin, eşinin, dostunun refahı, ferahı için harcamaz ki” diyen Erdin Bircan, CHP’nin tüm vaatlerinin uygulanabilir olduğunu madde madde açıkladı.

Jpeg

 8 total views,  2 views today

Next Post

Romanların karaoğlan’ı

Edirne Roman eğitim gönüllüleri Derneği Başkanı  Turan Şallı,2015 Yılı Milletvekili seçimlerine çok az kaldığını,  siyasi partiler söylemleri ile vatandaşın oyunu almanın çabası içine girdiğini belirterek  şunları kaydetti” Yan sanayi olarak ta bu işe Roman dernekleri müdahil oldu. Gerçeğe bakıldığında kişisel çıkar peşinde koşan bu dernekleri Roman toplumuna zarar verdiği açıkça […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp