Erdin Bircan Muş ve Varto’da

admin

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan ve beraberindeki CHP heyeti Erzurum’dan Muş’a geçerek yurttaşlara seçim sonrası yaşananları anlatmaya devam etti.

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan ve CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı’dan oluşan CHP Heyeti 25 Ağustos Salı günü Erzurum Çat CHP İlçe Başkanlığını ziyaret ederek temaslarına başladı. CHP’li Belediye olan Çat Belediyesi’ni ziyaret eden CHP heyeti, Çat hakkında bilgi aldı.

Erdin Bircan Muş ve Varto'da (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHP Çat’tan heyeti sıkıntılı günler yaşayan, sokağa çıkma yasağı ilan edilen  Muş Varto’ya geçti. Varto CHP İlçe Başkanlığında ilçede yaşananlar hakkında bilgi alanı Erdin Bircan ve CHP heyeti seçim sürecinde yaşananları ve koalisyon görüşmelerini aktardı.

Varto’da esnaf ve halk ile de bir araya gelen CHP heyeti, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, yaşadıklarını dinledi.

Erdin Bircan Muş ve Varto'da (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Varto’dan Muş’a geçen CHP heyeti, Muş Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti. Muş’un sorunları hakkında bilgi alan CHP heyeti, ekonomi programını anlattı. Muş İl Başkanlığı ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Erdin Bircan ve CHP heyeti, Muş ve ülke gündemini değerlendirdi. Basın toplantısından sonra Muş Barosuna giden CHP heyeti, baro yönetimi ile görüşme yaptı.

Erdin Bircan Muş ve Varto'da (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erzurum ve Muş ziyaretlerini değerlendiren CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Çok önemli görüşmeler yaptık, seçim sürecinde ve sonrasında yaşananları halkımıza anlatma fırsatı bulduk. Erzurum ve Muş illerimizdeki vatandaşlarımıza koalisyon görüşmelerinde yaşananları, CHP’nin tek amacının halka hizmet olduğunu anlattık. Halkımıza CHP’nin insan odaklı, işsizlere ve yoksullara çare odaklı programını anlattık. Biz 3 milletvekili olarak Erzurum ve Muş illerine gittik. 30 Ağustos’a kadar Genel Merkezimizin talimatı ile tüm milletvekili arkadaşlarım 81 ile gitmiş olacak. Milletvekili arkadaşlarım tüm Türkiye’ye Cumhuriyet Halk Partisinin seçimlerden bugüne kadar yapmış olduklarını, koalisyon görüşmelerindeki uzlaşmacı ve yapıcı tutumunu anlatacaklar. dedi.

Erdin Bircan Muş ve Varto'da (4)

 146 total views,  5 views today

Next Post

Okan Gaytancıoğlu ayçiçeği fiyatı ile ilgili açıklamalarda bulundu

              Trakya Birlik Yönetiminin Ayçiçeği fiyatlarını açıklamasından sonra Tarım kesiminde sular durulmuyor. Bu konu ile ilgili olarak CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu CHP İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenledi. Gaytancıoğlu basın toplantısında yaptığı açıklamada, Türkiye’nin bir kişinin isteği ile yeni bir seçime gitmek zorunda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp