Erdin Bircan Uzunköprü’de tekstilcilerle

admin

CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan Uzunköprü’de tekstil atölyelerini gezerek asgari ücretin CHP İktidarından bin 500 lira olacağı müjdesini verdi.

CHP’li Erdin Bircan seçim çalışmaları kapsamında Uzunköprü’deydi.

Erdin Bircan, CHP Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş ile birlikte Kuruluşun 48. yıldönümünü kutlayan Adalet Gazetesini ziyaret etti. Gazeteciliğin önemine dikkat çeken Bircan, “Özgür kalemler kırılmasın” diyerek basına desteğini açıkladı.

Erdin Bircan Uzunköprü'de tekstilcilerle (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bircan, meslektaşları olan tekstilcileri de gezdi. KM Tekstil ve Refleks Ataş Tekstili ziyaret eden Erdin Bircan, bir tekstilci olarak meslektaşlarının sorunlarını en iyi bilen biri olduğunu söyledi. “Sektörün içinden geldiğim için sorunları biliyorum. Çözümleri de CHP iktidarında olacak” diyen Bircan, işçilere de asgari ücretin bin 500 TL olacağı müjdesini verdi.

RESİM SERGİSİ AÇILIŞINA KATILDI

Uzunköprü Belediyesinin açmış olduğu resim sergisinin açılışını yapan Bircan, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen ve İlçe Başkanı Sülüş ile sergiyi gezdi. Çoğunluğunu ev hanımlarının oluşturduğu kursiyerlerin birbirinden güzel eserleri inceleyen Bircan, tablo sahiplerine “Emeklerinize sağlık” dedi.

Erdin Bircan Uzunköprü'de tekstilcilerle (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçe Başkanı İnanç Sülüş ile Kavak ve Atatürk Mahallesindeki kahve ve esnafı da gezen Bircan, CHP iktidarında emeklilerin 2 maaş ikramiye alacağını anlattı. Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği Erdin Bircan, “6 ayda bir Uzunköprü’ye gelip size hesap vereceğim” dedi.

Akşam programında Kurtbey ve Salarlı köylerine giden Bircan’a İlçe Başkanı İnanç Sülüş, Belediye Başkanı Enis İşbilen, il genel ve belediye meclisi üyeleri, CHP Uzunköprü örgütü eşlik etti. Kurtbey’de önceki dönem Edirne Milletvekili Mustafa İlimen ile de sohbet eden Bircan, Yaşanacak Bir Türkiye için köy halklarından destek istedi.”Bir müjde vereceğim. Edirne 3-0 oldu. Emin olun artık her şey belli. Ama rehavet yok, daha çok çalışmak var” diyen Erdin Bircan, Uzunköprü’nün en büyük sorunu olan Ergene’nin kirliliğini de 4 yılda çözeceklerinin sözünü verdi.

Erdin Bircan Uzunköprü'de tekstilcilerle (1)

 

 

 

 

 

 

 

 115 total views,  2 views today

Next Post

Eğitim İş eğitim öğretim yılı değerlendirmesi yaptı

Eğitim İş Edirne Şube Başkanı hikmet Bölükbaşı  2014-2015 eğitim öğretim yılını değerlendirdi . bölükbaşı; “ Eğitim İş  Edirne Şubesi olarak,  4+4+4 sisteminin uygulamaya konulmasının üçüncü yılında  hem ülkemizdeki hem de ilimizdeki öğrencilerimizin yıl sonu, ders başarılarında düşüş, davranışlarında olumsuzluk ve devamsızlıklarında da artış olduğunu net bir şekilde ve üzülerek görmekteyiz. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp