Erdin Bircan’dan kahvaltılı toplantı

admin

CHP Edirne Milletvekilliği için 5. Sıra aday adayı olan Erdin Bircan,  Acar Tesislerinde bayanların katıldığı bir kahvaltılı toplantı düzenledi.  Toplantıya gelişinde  bayanlara hoş geldiniz diyen Bircan daha sonra  bir konuşma yaptı.

Erdin Bircan’dan kahvaltılı toplantı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Kendi öz geçmişi hakkında açıklama yapan Erdin Bircan. Daha önceki yıllarda CHP’nin çeşitli etkinliklerine katıldığını bir ara Politika Gazetesinde çalıştığını 1977 yılında 1. Mayıs gösterilerine katıldığını belirterek: “ ben hiçbir zaman partime küsmedim bundan önceki seçimde de aday adayı oldum. Sıralamaya giremedim. Buna karşın Aday olan arkadaşlarımı yalnız bırakmadım başarıları için  her zaman yanlarında oldum. Bu hükümet dünyanın en büyük yolsuzlukların başında gelen Deniz Fenerini yoksaydılar ve millete yutturdular. Yasaları kendi yararlarına kullanmak istediler. 28 Şubatta mağdur olduklarını söylüyorlar. Orada sahneye çıkıp şeriat isteriz diye haykıranları unutmadık. İktidar kendisine karşı olan herkesi darbeci ile suçluyor. Son yolsuzluk olayında sözü geçen para ile 8 yıl süre ile bütün işsizlerimize iş imkânı sağlanır.

Erdin Bircan’dan kahvaltılı toplantı (2)

 

 

 

 

 

 

 

İzledikleri ekonomik politika ile küçük esnaflarımızı bitiriyorlar. Her yanı süpermarketlerle donattılar. Bundan en büyük zararı küçük esnaflarımız gördü. Bu ülkede üretilen her şeyden üreticilerimiz zarar ediyor. Halkımız borç batağında. Bir cumhurbaşkanımız var her alana el atıyor her işi ben yönetirim diyor. Gidiş iyi değil.  Ben diyorum ki her bir yurtsever çevresinde bir kişiyi ikna etmeli ülkenin bu gidişini onlara anlatmalı. Biz politikayı kendi kendimize yapmayacağız bizim dışımızdaki insanlara politikamızı anlatacağız. Bir AKP’li bir MHP’li hatta bir BDP’li ile  oturup  siyasetimizi anlatacağız. Bu ülkenin sigortası CHP’dir. Onlar 2023 dediler. Biz bunu dikkate almadık kulağımızın üzerine yattık. Bugün gelinen noktada 18 Mart gibi Şehitlerimizin anıldığı bir günde Atatürk’ün adını kullanmadılar. Dün akşam bir arkadaşım şehitler için  yapılan mevlit için camiye gitmiş. Orada okunan  hutbede de Atamızın adı anılmamış. Eğer bunlar bir daha iktidar olur başkanlık sistemi getirirlerse  parlamenter sistemi fesedecekler, saraydan egemenliklerini sürdürecekler.

Erdin Bircan’dan kahvaltılı toplantı (1)

 126 total views,  5 views today

Next Post

Edirne Bahçeşehir Koleji yüzmede fark yarattı

Edirne Bahçeşehir Koleji gerçekleşen okullar arası yüzme müsabakalarına minikler kız,minikler erkek,küçükler kız,küçükler erkek,yıldızlar kız, yıldızlar erkek takımları olmak üzere toplam 45 sporcu ile katılan, aldıkları başarılarla bizleri gururlandıran yüzme takımlarımız katıldıkları tüm kategorilerde kupa kazanarak büyük başarıya imza attı. Edirne Bahçeşehir Koleji, yüzme yarışmalarına altı kategoride takım olarak Minik Kız,Minik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp