Erdoğan’dan Sedefçi’ye Oscar ödülü

admin

Edirne Belediye Meclisi Salonunda yapılan toplantıda Rumeli Balkan Güç Birliği Platformu Kurucu Genel Başkanı Recep Erdoğan, başarılı Çalışmaları nedeniyle Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye Derneklerinin Oscar’ı olarak kabul edilen bir heykeli ve plaketi sondu.

hamdi sedefçi ocar ödülükpk

Buradaki toplantıda konuşan Rumeli Balkan Güçbirliği Platformu Kurucu Genel Başkanı Recep Erdoğan Erdoğan Güç birliği Platformuna bağlı 351 dernek adına Belediye Başkanı Hamdi Sedefçinin arkasında olduklarını ve başarılı çalışmaları nedeniyle kendisini kutladıklarını belirtti.

hamdi sedefçi ocar ödülü (4)

Daha sonra konuşan Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi bölge insanlarının büyük bölümünün göçmen olduğunu balkanların çeşitli yörelerinden geldiklerini belirterek şunları söyledi; “ Balkanlardan gelen insanlarımızla dostça yaşıyoruz. Biz tüm komşularımızla ilişmelerimizi insani duygularla sürdürüyoruz.

OSCAR ALMAMIŞTIM BÖYLECE ONA DA SAHİP OLDUM

Bilindiği gibi daha önce Türkan Bebeğin heykelini açtık. Balkan ülkelerindeki soydaşlarımızla her zaman dostluk içinde olduk ve olmaya devam edeceğiz. Değerli dostumuzun bana verdiği bu ödül nedeniyle mutlu oldum. Ben Oscar almamıştım böylece ona da sahip oldum.

Oscar heykelini bana layık gördükleri için Rumeli Balkan Güç birliği platformuna teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra da ilişkilerimiz dostane şekilde devam edecektir. Biz dostluk rüzgârını estirmeyi sürdüreceğiz. Dilerim önümüzdeki dönemde de birlikte olacağız. “ dedi

Sedefçi daha sonra kendisine yöneltile anketler konusunda ne düşünüyorsunuz şeklinde soruya anketi yapan firmanın ciddi bir firma olduğunu yapılan ankette üç mahallenin eksik olduğunu bu konuda anket sonuçlarının Çarşamba günü akşamı açıklanacağını belirtti. Anket konusunda açıklama yapılacağını belirten Sedefçi rakiplerinin bu sonuçlardan gocunacağını Edirne mahallelerinde kendisinin güçlü olduğunu belirtti. %35 oyla seçimi kazanacağını kaydeden Sedefçi 35 bin oy alacağını belirtti. Edirne halkının herkese gereken dersi vereceğini ifade etti. Bu seçimde AK Partinin oyunun sabitlendiğini CHP’nin oylarının azalacağını kendisinin seçimin galibi olacağını kaydetti.

hamdi sedefçi ocar ödülü hamdi sedefçi ocar ödülü (1) hamdi sedefçi ocar ödülü (2) hamdi sedefçi ocar ödülü (3)

 

 

 220 total views,  2 views today

Next Post

Şehit yakınları ziyaret edildi

18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle Edirne Valisi Hasan Durer, Vali Yardımcılar, Lalapaşa Kaymakamı,Halil İbrahim Kazar, Süloğlu Kaymakamı Numan Altay, İl Jandarma Komutanı, Jandarma Kıdemli Albay Hakkı Çetin, İl Emniyet Müdürü, Dr. Rahmi Baştuğ, Emniyet Müdür Yardımcıları, Daire Müdürleri Edirneli 28 Şehit ailesini ziyaret ettiler. Yanlarında ikişer öğrenci olduğu halde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp