Eren “her zaman kadın üreticilerimizin yanındayız”

admin

Eren her zaman kadın üreticilerimizin yanındayız (3)

 

 

 

 

 

 

 

ETSO’ya bağlı Edirne Kadın Girişimciler kurulunun önderliğinde gerçekleştirilen köylülerin ürünlerinin sergileneceği pazarda konuşan ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren, ETSO olarak her zaman kadın üreticilerinin yanında olduklarını, kadınların girişimlerini desteklediklerini kaydederek; “ Edirne’miz kadın istihdamı olarak Türkiye’de ilk sırada bulunmaktadır.

Eren her zaman kadın üreticilerimizin yanındayız (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunun en büyük nedeni kadınların çalışacağı alanların bulunması Edirneli kadınların istikrarlı çalışmalarıdır. Mahalli İdarecilerimizin Edirne Valimiz ve sivil toplumların el ele vermesiyle bundan sonra kadın istihdamına daha çok yer vereceğiz. ETSO olarak kadın girişimcileri teşvik amacıyla yaptığımız kurslarda başvuranların %70’i kadın girişimcilerimizdi. Kadın girişimcilerinin sayısının artması Edirne ekonomisinin gelişmesine katkı sağlayacaktır. Bu görevi gerçekleştirdikleri için Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Hanım ve yönetim kuruluna teşekkür ederim, gece gündüz çalışarak bu başarıyı sağladılar. Biz de Edirne halkı olarak doğal ürünlere ilgi gösterelim ki bu Pazar yaşasın” dedi.

Eren her zaman kadın üreticilerimizin yanındayız (1)

 109 total views,  2 views today

Next Post

CHP kirletir, AK Parti temizler

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, CHP İkinci Sıra Milletvekili adayı Erdin Bircan’ın Ergene Nehri ile ilgili açıklamalarına cevap verdi. AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, AK Parti’nin 13 yılda Trakya’ya ve Edirne’ye büyük yatırımlar yaptığını hatırlatarak, bunlardan birinin de Ergene Nehri ıslahı projesi olduğunu dile getirdi. Ergene […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp