Ergun Ellibir Umum Servis Araçları Odasına Adaylığını açıkladı

admin

Edirne İtimat’ın başarılı başkanı Ergun Ellibir, Edirne umum servis araçları işletmecileri odasının yaklaşan seçimlerinde Başkanlık için Adaylığını açıkladı.

Göreve geldiği ilk günden bu yana Edirne İtimat – S.S.108 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Koop. Başkanlığını başarıyla yürüten Ergun Ellibir Oda üyelerinin ve kamuoyunun büyük desteği ile Umum Servis araçları İşletmeciler Odası Başkanlığına Aday olduğunu açıkladı. Gazetemize açıklama yapan Ellibir; “ Edirne’de yıllardır görev yapıyoruz. Biz bu mesleğin mutfağından geliyoruz. Üyelerimiz ve şoför esnafımız için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hep birlikte tek yumruk olup mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz.  Mevcut başkanımız Edirne Umum Servis Araçları İşletmecileri Odası Başkanı Nezahattin Erçetin’e de bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah kısmet ederse bundan sonra hizmetlerimizi artarak sürdürmeye çalışacağız. Edirne Umum Servis Araçları İşletmecileri Odası Başkanlığına adaylığımı açıkladım. Bu yolda bizimle olan bana destek veren tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah’ın izni ile yönetim kurulunun da desteğini alarak EDİRNE UMUM SERVİS ARAÇLARI İŞLETMECİLERİ ODASI başkan adaylığımı açıkladım. Tekrar tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 155 total views,  2 views today

Next Post

Akmeşe “Kongremiz, Genel Merkezin onayıyla Tek Adayla gerçekleşecek”

30 Aralık Cumartesi günü Edirne’de Mimar Sinan Spor Salonunda Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımıyla gerçekleşecek olan AK Parti Edirne 6. Olağan İl Kongresi nedeniyle AK Parti İl Binasında bir basın toplantısı düzenleyen AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe; “Genel Merkezimizin tasarrufuyla, kongremiz Tek liste ile gerçekleşecek. Genel Merkezimizin ve MKYK’un […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp