EROİN İHBARI JANDARMAYI ALARMA GEÇİRDİ

admin

EROİN İHBARI JANDARMAYI ALARMA GEÇİRDİ

Edirne’nin Keşan ilçesinde, bir uyuşturucu ihbarını değerlendiren Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, 3 ayrı noktaya eş zamanlı operasyon düzenledi. 
Operasyonlara İl Jandarma Alay Komutanlığı Narkotik Timleri ve Narkotik Köpeği Azot’ta katıldı.
İlçe Jandarma Komutanlığı’na, 7 çanta içerisinde 150 kilogram eroinin Keşan’da olduğu ihbarı yapıldı. Bunun üzerine hareket geçen ekipler, Keşan, Erikli ve Vakıf sahillerinde belirtilen adreslere İl Jandarma Alay Komutanlığı Narkotik Timleri ve Narkotik Köpeği Azot’un da katılımıyla eş zamanlı baskın düzenledi. Her 3 ev ve çevresi didik kontrol edilmesine rağmen uyuşturucuya rastlanmadı. İhbarın doğruluk oranının yüksek olduğu öğrenilirken, jandarma ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğü, uyuşturucu ve tacirlerin bulunması için baskınların devam edeceği kaydedildi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 194 total views,  2 views today

Next Post

ZİNCİRLEME AKARYAKIT ZAMLARI

       ZİNCİRLEME AKARYAKIT ZAMLARI        Akaryakıt fiyatları konusunda liderliğe yükselmişiz. Daha önce lider durumda olan Norveç’i son yaptığımız akaryakıt zamlarlarıyla geride bırakarak, akaryakıt zamları en yüksek ülke haline gelmişiz.       Bu zamları gizlemek için de bir kılıf bulunabilir. Akaryakıtın otomatik olarak döviz fiyatlarına göre ayarlandığı bu konuda fiyatlara müdahale etmenin  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp