Erol Atik “Durmak Yok Hizmete Devam”

admin

Süloğlu ilçesinde başarılı çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Erol Atik, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerde partisi tarafından yeniden Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

erol_atik_bakan

Konuyla ilgili gazetemize bir açıklama yapan Başkan Atik; bugüne kadar durmadan çalıştık. İlçemizde 45 yılda yapılamayan hizmetleri biz 45 ay gibi kısa bir süre içersine sığdırdık. 2009 seçimlerinden bugüne 5 yıl geçti. Bu 5 yıllık süre içersinde yaptığımız çalışmalar hem ilçe halkımız tarafından hem bölge halkımız tarafından, ilimizdeki teşkilatımız ve Genel Merkezimiz tarafından çok iyi takip ediliyor ve izleniyor.

ak-parti-edirne-temaül-yoklaması-erol-atik

 

Yaptığımız çalışmalar, Genel Merkezimizin, Sayın Başbakanımızın, baştaki yöneticilerimizin, il teşkilatımızın ve il başkanımızın takdirini topladı. Tekrar bize görevi devam ettirmemiz konusunda takdir haklarını kullanmışlar. Başta İlçe Başkanımıza, İl Başkanımıza, yönetimdeki tüm arkadaşlarımıza, Genel Merkezimize, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Başta Sayın Başbakanımıza, Sayın Bakanımıza ve herkese çok teşekkür ediyorum, saygılarımı iletiyorum. Hizmetimizin kalitesini arttırmaya devam edeceğiz.

 

Vatandaşlarımız kıyaslama yapmak istiyorlarsa buyursunlar gelsinler, bizim misafirimiz olsunlar ve ilçemizde yaptığımız yatırımları yerinde görsünler. Biz insana odaklı hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttıracak çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içersinde ilçemizde büyük yatırımları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Tabi bununla ilgili neler yapacağımızı da önümüzdeki günlerde basımızla ve bölge halkımızla paylaşacağız. Daha önceleri Köy havasında olan ilçemiz bugün Modern bir kent havasına girdi. İlçemize hizmetlerimiz dün olduğu gibi bugün ve bugünden sonra da hızla devam edecek.” dedi.

 

 

 133 total views,  2 views today

Next Post

Müezzinoğlu; "4 yılda 90 bin yatak yenilenecek"

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, OSTİM ve İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) medikal sektöründe üretim yapan temsilcilerle bir araya geldi. Burada konuşan Bakan Müezzinoğlu, Türkiye’deki hastane yatağı kapasitesinin 122 bin olduğunu belirterek, bunun 90 bininin önümüzdeki 4 yıl içinde yenileceğini açıkladı. Yaklaşık 50 bin yatak kapasiteli kamu özel işbirliği ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp