Erol ATİK; SÖZ VERDİK, YAPTIK

admin

erol-atikGöreve 5 yıl önce gelen Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik; yılların verdiği eğitimcilik tecrübesi ve azimli çalışma ruhu ile Süloğlu ilçesini modern bir kent havasına sokmayı başardı. Özellikle 5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde ilçeye kazandırdığı KAPALI SPOR SALONU, EVSEL ATIK ARITMA TESİSİ, ANA OKULU, İLÇE KÜTÜPHANESİ, SÜLOĞLU BARAJI SOSYAL TESİSLERİ, YOL ÇALIŞMALARI, METEOROLOJİ İSTASYONU, OSB, gibi daha saymakla bitmeyen bir çok önemli hizmetin yanında yapımı devam eden KÜLTÜR SARAYI (DÜĞÜN SALONU) , İLÇE DEVLET HASTANESİ, SENTETİK FUTBOL SAHASI, TOKİ KONUTLARI, SÜLOĞLU BARAJI KAPALI SULAMA SİSTEMİ, 800 TONLUK İÇME SUYU DEPOSU, DERE YATAĞI ISLAH ÇALIŞMASI, ŞEHİR İÇİ YOL ÇALIŞMALARI, TİCARET BORSASI’NIN AÇILMASI, TARIM KREDİ KOOPERATİFİNE KAZANDIRILAN YENİ HİZMET BİNALARI, MADENLER, DOĞALGAZ TESİSLERİ TARİHİ ESERLERİN KULLANIMINDA SAĞLANAN SELİMİYE TAŞI,GÜNEŞ ENERJİ PANELLERİ, RÜZGAR GÜLLERİ, gibi önemli hizmetlere imza atarak ilçede 50 yıldır yapılamayanları adeta tarih yazarak yapmış olması göz kamaştırmaya devam ediyor.

erol-atik-kpk

Bundan 5 yıl önce köy havasında olan Süloğlu, bugün Edirne’nin en hızlı hizmet alan ilçesi unvanını almış oldu. Başbakan Recep Tayip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun ilçe halkına olan özel teveccühü ve Belediye Başkanına tam destek vermesi ilçede bundan sonra yapılacak hizmetlerin devamı konusunda da önemli bir gelişme olarak yer almıştır. Kısa bir süre önce ilçeyi ziyaret eden Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun ilçede adeta bir ilçe vatandaşı gibi herkesi ziyaret edip vatandaşlarla kucaklaşması AK Parti’nin halkıyla olan güçlü bağlarını kolay kolay kimsenin koparamayacağının adeta göstergesi oldu. İlçe halkının 7’den 70’e hepsinin Belediye Başkanı Erol Atik’e destek vermesi ve bu yolda başkanını yalnız bırakmaması ilçenin birbirine olan güçlü bağlarını da gözler önüne sermektedir.


erol-atik haber

 

 243 total views,  6 views today

Next Post

Ak Parti Lalapaşa Seçim Bürosu Açıldı

Yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi partiler çalışmalarına hız verdi. AK Parti Lalapaşa İlçe seçim bürosu önceki gün törenle açıldı. Açılış törenine Lalapaşa Belediye Başkanı Ali Osman UZMAN, Ak Parti Edirne İl Başkanı Av.Müjdat KAHVE, Av. Koray UYMAZ, AK Parti Lalapaşa İl Genel Meclis Üyesi Adayları Secaattin UYUR, İsmail ARSLAN, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp