Erol Atik; “Süloğlu TOKİ EVLERİ’nin İhalesi Yapıldı”

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Erol Atik; “Süloğlu TOKİ EVLERİ’nin İhalesi Yapıldı”

“Temel Atma Töreni İçin Gün Sayıyoruz”


erol_atik_bakan


Süloğlu ilçesinde yaptığı başarılı çalışmalarla halkın takdirini toplayan Belediye Başkanı Erol Atik; İlçede yapılacak olan TOKİ Evleri için ihalenin 21 Ekim 2013 Pazartesi günü Ankara’da yapıldığını ve 1 ay gibi kısa süre içinde temel atma töreniyle resmen start alacağını kaydetti.

erol_atik_toki4
erol_atik

Atik Gazetemize Yaptığı açıklamada; Uzun süredir beklediğimiz, ilçemizde ki konut sıkıntısının başlangıç noktası olan TOKİ ile ilgili çalışmalarımız nihayet sonuçlandı. 21 Ekim Pazartesi günü Ankara’da saat: 15:00’te ihalesi yapıldı. Bu ihaleye bizzat ben de katıldım. İlçemize TOKİ’yi getirdiğimiz için mutluyuz. Halkımızın konut sıkıntısını gidermiş olmak bizi ayrıca mutlu ediyor.

süloğlu_toki2süloğlu_toki1

İlçemiz tarihinde yapılacak en büyük yatırımlardan bir de TOKİ evleri olacak. 78 adet yapılacak olan konutun alt yapı ve çevre düzenleme gibi tüm teknik detaylarını kapsayan ihalesi tamamlandı. Önümüzdeki ay içersinde temeli atılarak çalışmalar resmen başlayacaktır. İlçemiz halkına, ihtiyaç sahibi ailelere hayırlı olsun. Biz bunu 1. Etap olarak değerlendiriyoruz. Hemen ardından da 2. Etap çalışmaları hızla başlayacaktır.

Roman Vatandaşlarımız için de TOKİ’den konut yapılacak

İlçe halkımızın konut sıkıntısını gidermek için tüm detayları düşünerek çalışıyoruz. Projeler buna göre hazırlanıyor. Roman Vatandaşlarımız için 48 konuttan oluşan çalışma da kısa süre içinde Başlıyor. Şu anda teknik çalışmaları yapılıyor. Onlara da şimdi den hayırlı olsun diyebiliriz.” Dedi.

 

 245 total views,  2 views today

Next Post

ÖNEMLi BİR EKSKLİK

Bir TV programında izliyorum. Konu gazete satışları ve medyanın konumu, konuşmacılar uzun yıllar bu meslekte görev yapan ve deneyimli uzman kimseler. Bu konuşmalara kulak verdiğinizde konuşmalarından alınması gereken çok dersler var. Konuşmada ifade edildiği gibi, Japonya gibi sanayi ve teknolojisi gelişmiş bir ülkede bir ulusal gazetenin tirajının 14 milyon olduğunu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp