Eski Bakan Kayalar’dan EKYDD’ye ziyaret

admin

Eski  Maliye ve Tarım , Köyişleri  Bakanı Lütfullah Kayalar ile Tekirdağ Eski Milletvekili ve şu anda Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini yürüten  Enis Sülün , Edirne Kültür Yardımlaşma Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Selahattin Pınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen ve eski anılarını tazeleyen  Eski Bakan Kayalar ve Eski Tekirdağ Milletvekili Sülün, Pınar’dan derneğin çalışmaları ve yaptığı etkinlikler konusunda bilgi aldı.  Kendisinin  Batı Trakya’dan göç eden  aileye mensup olduğunu, Edirne’yi çok sevdiğini belirten Kayalar,   Dernek Başkanı Pınar’a, “  her zaman Edirne’de derneğinize gereken yardıma hazırım. İstendiği zaman Edirne’ye gelebilirim. Bu güzel kentin güzelleşmesi için kurulan bir derneğe yardım konusunda üzerine düşen görevi yerine getireceğim” dedi.

lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Enis Sülün’de Trakya’nın ihmal edildiğini bölgedeki hizmetlerde herkesin el ele vererek sorunların çözümüne destek vermesi önerisinde bulundu.  Pınar’da; Eski Bakan ve Milletvekilini derneklerinde ağırlamaktan mutlu olduğunu belirtti. Eski Bakan ve Milletvekili Dernek anı defterini imzaladı.   Daha sonra Köfteci Osman’ın lokantasında verilen yemeğe  Eski Bakan Kayalar, Eski Milletvekili Sülün, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Belediye Meclis Üyesi  Suat Polat, Dernek Başkanı Selahattin Pınar, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Yıldıran, Mehmet Ali İpek ve Osman Almadık katıldı.

lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (10)

 

 

 

 

 

 

 

 

lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (3)

 

 

 

 

 

 

 

lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (4)

 

 

 

 

 

 

 


lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (6)

 

 

 

 

 

 

 

lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (7)

 

 

 

 

 

 

lütfullah kayalar ve enis sülün ekydd ziyaret (9)

 11 total views,  2 views today

Next Post

Suların kesilmesi nedeniyle halktan özür dilerim”

Belediye meclis salonunda düzenlediği toplantıda gündemdeki konuları değerlendiren Belediye Başkanı Recep Gürkan, son günlerde artış gösteren su patlaklarına değindi. Bunun mazereti olamayacağını belirterek  su kesintisi nedeniyle Edirnelilerden özür dilediğini söyledi. Gürkan, “ Hafta sonunda meydana gelen su patlakları nedeniyle yeni yerleşim alanı ve kıyığın bir kesimine su verilemedi. Bu nedenle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp