Eski DP’li Başkan AK Parti’den Aday

admin

2004–2009 yılları arasında Demokrat Partiden Uzunköprü Belediye Başkanlığı yapan Ercan Çobanoğlu 30 Mart 2014’te yapılacak olan mahalli seçimler için AK Parti’den Uzunköprü Belediye Başkan Adayı oldu.

Bir süre önce eski parti arkadaşı daha sonra partisinden istifa ederek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Süleyman Soylu’nun Uzunköprü’ye gerçekleştirdiği ziyaret sırasında İktidar partisi AK Parti’ye katılan eski başkan Çobanoğlu’nun aday adaylığını resmileştirdi. Geçtiğimiz hafta yapılan anket ve temayül yoklamalarında diğer aday adaylarına % 34 fark atan Çobanoğlu, Ak Parti’nin Uzunköprü Belediye Başkan Adayı seçildi.

ercan-çobanoğlu

 

Çobanoğlu, adaylığının netleşmesi üzerine kendisine bu görevi veren ve destekleyen partililerine ve vatandaşlara teşekkür ederek, kendi inancına göre “görev istenmez verilir” diyen Çobanoğlu, “ Bana da partimce bu görevi verdiler. Tüm gücümle çalışıp, Uzunköprü Belediyesini AK Parti Belediyeciliği ile tanıştırmak istiyorum” dedi.

 151 total views,  2 views today

Next Post

Örnek Muhtar Döngel, Kilitli Parke Taşını Köye Kendi Döşüyor

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Merkeze bağlı Orhaniye köyünde yollar ve mahalle araları kilitli parke taş ile döşeniyor. Köy Muhtarı Ali Döngel’in bizar çalıştığı ve büyük bir titizlikle Kilitli Parke taş döşeme işini takip etmesi Köy halkının büyük takdirini topladı. Yaptığı çalışmalarla ve Köyüne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp