ESNAF DÜKKANLARININ AÇILMASINI İSTİYOR

admin

CHP Milletvekili Okan Gaytancıoğlu beraberinde İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve İlçe Başkanı Av. Burak Güngörmedi ile birlikte esnafı ziyaret edip, sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Önceki gün Edirne’nin meşhur Ciğercisi Niyazi Ustayı ziyaret eden CHP heyetinden esnafın talebi; “Pandemi nedeniyle işyeri kapalı olan esnafın dayanacak gücünün kalmadığı ve artık dükkanlarının bir an önce açılması yönünde oldu.


Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Fevzi Pekcanlı; “Pandemi dolayısıyla dükkanı kapalı olan ve sadece paket servis yapabilen Edirne tava ciğerinin önde gelen temsilcilerinden Niyazi ustamızı milletvekilimiz ve merkez ilçe başkanımızla beraber ziyaret ettik halini hatırını sorduk tam 80 kişi çalıştırıyormuş kimseyi işinden etmemiş ama artık dayanacak gücüm kalmadı dedi işyerlerinin bir an önce gerekli önlemlerin alınarak açılmasını istiyor.”dedi.

 1,040 total views,  5 views today

Next Post

CHP HEYETİNDEN MUHTARLARA ZİYARET

CHP Milletvekili Okan Gaytancıoğlu beraberinde İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve İlçe Başkanı Av. Burak Güngörmedi ile birlikte Edirne Merkezde görev yapan Mahalle muhtarlarını ziyaret edip sorunlarını dinledi. İl BaşkanıFevzi Pekcanlı Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Güngörmedi ve Milletvekili Okan Gaytancıoğlu Mithatpaşa Mahalle Muhtarımız Turgut Sarıbaşak’ı,Barutluk Mahalle Muhtarımız Zeki Yaşagör’ü ziyaret etti. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp