Esnaf Kefalet Kooperatifi Mali Genel Kurulu yapıldı

admin

Edirne Esnaf Kefalet Kooperatifinin Mali Genel Kurulu gerçekleşti. Sanayi Sitesi Sosyal Tesisleri Keyif Düğün Salonunda yapılan Mali Genel Kuruluna Edirne Ticaret ve Sanayi İl Müdürü Mustafa Kurt Çevre ilçelerden ve Edirne’den Oda yöneticileri Esnaf Kefalet Kooperatifi üyeleri katıldı.

212 Kooperatif üyesinin katıldığı toplantı Saygı durunu ve İstiklal Marşı ile başladı. Toplantıda Divan Başkanlığına Pınarhisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatif Başkanı ve Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu Birliği Başkan Vekili İbrahim Çobanoğlu getirildi. Gündem gereği Kooperatifin Mali portresi ve faaliyet Raporu Kurum Sekreteri Serkan Sayın tarafından okundu ve oylanarak kabul edildi.

esnaf kredi kefalet esnaf kredi kefalet (1) esnaf kredi kefalet (2) esnaf kredi kefalet (3) esnaf kredi kefalet (4) esnaf kredi kefalet (5)

 34 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Anadolu Öğretmen Lisesinde altın çocuk altın ile ödüllendirildi.

Edirne Anadolu Öğretmen Lisesi  öğrencisi Ece Nur GÜVEN 2014 YGS sınavında Edirne Birincisi oldu. Konu ile ilgili yapılan açıklamda;  “Öğrencimiz YGS-5 puan türünde Edirne 1. si, Türkiye 277.si olmuştur. Öğrencimiz ; YGS-1 puan türünde 481,078 ile Türkiye 518. Si, YGS-2 puan türünde 477,190 ile Türkiye 740. Si, YGS-3 puan türünde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp