ESNAF ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI CİNGÖZ YILIN AHİSİNİ TEBRİK ETTİ.

admin

13-19 Eylül tarihleri arasında kutlanamaya başlayan AHİLİK HAFTASI programının ilk gününde 25 Kasım stadı önünden başlayarak Atatürk Anıtına kadar geçekleşen protokol yürüyüşüne sağlık sorunları nedeniyle katılamayan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz, Yılın Ahisi Adnan Varsavaş ve Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Birol ÖZBAŞ ile bir araya gelerek Yılın Ahisi Varsavaş’ı tebrik etti. Gazetemize açıklama yapan Cingöz; “Ahilik Haftasının tüm esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Adnan Abimizi de yılın Ahisi olduğundan dolayı tebrik ediyorum. Ahilik bildiğiniz gibi Ahi evran tarafından inşa edilmiş. Millet olarak Ahi Evran muhabbeti anlayışla birbirimizi kucaklamalı, sanayide ve ticarette doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermeden dünya milletleriyle yarışmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, bir kere daha başta esnaf ve sanatkârlarımız olmak üzere herkesin Ahilik Kültür Haftası’nı kutluyorum, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum’ dedi.

Tören esnasında kalp krizi geçiren geçen yılın Ahisi Efkan Döşlüğüoğlu’na da geçmiş olsun dileklerinde bulunan Cingöz; “Tören esnasında Ahimiz Efkan Döşlüoğlu’nun yaşadığı rahatsızlık nedeniyle kalp krizi geçirdiğini üzülerek öğrendim. Kendisine acil şifalar diliyorum. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur.”dedi.

 327 total views,  12 views today

Next Post

ON AYDIR DESTEKLEMELER ORTADA YOK

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu on aydır buzağı destekleri ve çığ süt teşvik primlerinin ödenmediğini söyledi.“On aydır çiftçinin üç kuruş parasını ödemek için neyi bekliyorsunuz?” diye soran Doç. Dr. Gaytancıoğlu “Ödenecek para yandaşa olsaydı değil on ay on saat bile beklemezlerdi” dedi.Bakanlığın bilişim sisteminin bilgisayar korsanlarınca ele geçirildiği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp