Esnaf, Şemsettin Emir’e sahip çıktı

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Sanayi Esnafını ziyaret eden Şemsettin Emir, burada esnafın büyük ilgisiyle karşılandı. Sanayi esnafından ‘destek’ sözü alarak ziyaretlerine devam Eden Şemsettin Emir, “Edirneliler bana ne kadar güçlü destek verirse benimde sesim, Ankara’da o kadar güçlü çıkar” dedi.

Gittiği her yerde halkın coşkulu ilgisiyle karşılanan AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Şemsettin Emir, Edirne Sanayi Esnafını ziyaret ederek, esnafla sohbet etti. Sanayi esnafı, Şemsettin Emir’i sevgiyle ve coşkuyla karşıladı. Sanayideki işyerlerini tek tek ziyaret eden, esnafa hayırlı işler dileyen Şemsettin Emir, esnafın desteğini istedi.

Esnaf, Şemsettin Emir’e sahip çıktı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Gittiği işyerlerinde ilgiyle kapıda karşılanan Şemsettin Emir, esnaftan destek sözü aldı. Kendisinin de esnaf olduğunu hatırlatan Şemsettin Emir, “Bende sizin gibi bir esnafım. İçinizden biriyim. Edirne’de ilk defa içinizden biri vekil oluyor. Artık derdinizi dert edinecek biri var karşınızda. Şimdi sizi temsil edecek biri Ankara’ya gidiyor. Hepinizin desteğini bekliyorum” dedi.

BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ

Şemsettin Emir, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin kaderini belirleyeceği bir seçim olacağını dile getirerek, “7 Haziran seçimlerinde istikbalimiz için hem kendimiz için çocuklarımız için hem de yarınlarımızı şekillendirecek bir seçim olarak değerlendirmemiz gerekir” dedi.

Esnaf, Şemsettin Emir’e sahip çıktı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

İSTİKRARIN DEVAMI İÇİN AK PARTİ’YE OY VERİN

Sanayi ziyaretinin ardından Üç Kardeşler Tekstil Sanayi’yi ziyaret eden Şemsettin Emir, burada çalışanlara bir konuşma yaptı. Siyasi istikrarına önemine dikkat çeken Emir, siyasi istikrarın devamının ekonomik istikrarın da devamı anlamına geldiğini dile getirdi.  Emir, “Ekonomik istikrar önemli. Bunu başarabilen bir iktidar insanların iş ve aş güvencesi olmakta. 2002 öncesini bir hatırlayın. İnsanlarımız işsiz aşsızdı. Güçlü bir Türkiye ve Edirne için AK Parti’ye destek verin. Bende sizlerin hakkını Ankara’da arayayım. Ben Edirne’de doğdum, Edirne’de yaşayacağım. Edirne’nin gelişmesi, işsiz insanımızın kalmaması için var gücümle çalışacağım” dedi.

Emir ardından,  Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini, Edirne İl Sağlık Müdürlüğü’nü ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğini de ziyaret etti.

Esnaf, Şemsettin Emir’e sahip çıktı (1)

 158 total views,  2 views today

Next Post

Kıray’dan uyarı "Karaağaç kanalı projesi seli önlemez"

Geçtiğimiz kış aylarında Meriç ve Tunca nehirlerinin taşması sonucunda Edirne’nin nehir kenarındaki büyük bir bölgesi taşkın suyu altında kaldı.Bu sel taşkınları aynı yıl içinde dört defa tekrar etti.Yetkililer ve sorumlular da bu sellerin gelişini ve gidişini sadece izlemekle yetindi. AFAD düzenlemeleri kapsamında Edirne’ye gönderilen 5.000.000 Tl.afet yardımı parasının birkaç işletme […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp