Esnaf Ve Sanatkârlara İstişare Toplantısı

admin

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonunun 17 Eylül’de yapılacak, şu an Konfederasyon Başkanı olan Bendevi Palandöken ile İstanbul Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz’ın başkanlık için mücadele edeceği genel kurul öncesi şu an başkanlığını sürdüren Palandöken Genel Kurulda oy verecek delegelerle turistlik yörelerde mesleki istişare toplantıları düzenliyor. Genellikle turistlik bölgelerde deniz kenarında gerçekleşen bu göstermelik istişare toplantılarından biri geçtiğimiz hafta Antalya’da Harrington Park Resort otelinde gerçekleşti. İstişare ve dayanışma toplantıları mesleki eğitimden ziyade Genel Kurulda mevcut adayın kazanmasına yönelik delegeleri kendi yanına çekme toplantıları şeklinde geçiyor. Böyle bir toplantı geçtiğimiz hafta Antalya’da lüks bir otelde düzenlendi.

TESK Ba?kan? Bendevi Palandöken

Yapılan toplantıya Genel Kurulda oy kullanacak oda başkanları katıldı. Buradaki toplantıda İstiklal Marşının okunmasından sonra mültivizyon gösterimi ile devam etti. Ardından Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Esnaf ve Sanatkârların sorunları ve bu konuda alınması gereken önlemler ile ilgili bir konuşma yaptı. Daha sonra esnaflarla ilgili mevzuat gündeme getirildi. Kredi ve yatırım sorunları tartışıldı. Esnafların mesleki eğitimi ve vergi mevzuatı, sosyal güvenlik ile rekabet ve yenilikçilik konuları gündeme taşındı. Dilek ve temenniler ile toplantı sona erdi. Bu toplantıların ardından istişare toplantılarına katılanlar, diğer boş zamanlarını denizden yararlanarak ve diğer turistlik yöreleri gezerek geçirdiler.

edirne şöförler odası toplantı

 8 total views,  2 views today

Next Post

Yunanistan Edirne Konsolosu Gürkan’ı Ziyaret Etti

Görevine yeni başlayan Yunanistan Edirne Konsolosu Paraskevi CHARİTİDOU Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti. CHARİTİDOU Edirne’lilere ve Edirne’ye hayran kaldığını belirterek;”Birbirine komşu iki ülke ilişkilerinin daha da geliştirilmesi gerekmektedir. İlişkilerin güçlendirilmesi iki ülke halkını da olumlu yönde etkileyecektir” dedi. Edirne Konsolosu Paraskevi Charitidou de ülkesi ile komşu olan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp