Esnaftan Sedefçi’ye Tam Destek

admin

     Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, her gün sürdürdüğü esnaf ziyaretlerine, Arasta Çarşısı esnafını ziyaret ederek devam etti.

IMG_0768

Başkan Sedefçi, “Bu şehrin belediye başkanı olarak her zaman esnafımızın ve halkımızın yanındayız.” dedi.

Edirne CHP Milletvekili Recep Gürkan, CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt’la birlikte Arasta Çarşısı esnafını ziyaret eden Başkan Hamdi Sedefçi, esnafa hayırlı işler dileyerek, dükkânlarına girerek kendileri ile tek tek sohbet etti.

IMG_0751

 

Esnafın sıkıntılarını gidermek için Edirne Belediyesi olarak sürekli çalıştıklarını ifade eden Sedefçi, “Halkımız istediği sürece ben onların yanındayım. Ve her gittiğim mahallede ve her girdiğim dükkanda karşılaştığım sevgi ve saygı benim için en büyük mutluluktur.

IMG_0744

Edirne Belediyesi olarak 7/24 vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Edirne halkımızdan aldığımız destekle hizmetlerimize devam ediyoruz.” diye konuştu.

IMG_0737

Arasta Çarşısı esnafının yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaşan Başkan Sedefçi,esnaflarla  4 saate yakın sohbet etti.

IMG_0805

IMG_0724

IMG_0759

IMG_0776

IMG_0792

IMG_0781

IMG_0794

IMG_0797

IMG_0799

 

 139 total views,  5 views today

Next Post

Halkalı Gümrük Müdürlüğü Temeli atıldı.

ETSO Basın ve Halkla İlişkiler yetkililerinin haberine göre. “  Yap-İşlet Devret modeli ile Büyükçekmece’de yeniden inşa edilecek olan Halkalı  Gümrük Müdürlüğü Tesisleri’nin (Lojistik Merkezi) temel atma töreni gerçekleştirildi. Yap-İşlet Devret modeli ile Büyükçemece’de yeniden inşa edilecek olan Halkalı Gümrük Müdürlüğü Tesisleri’nin (Lojistik Merkezi) temel atma töreni, Türkiye Odalar ve Borsalar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp