ETB Başkanı Özay Öztürk BloombergHT Kanalında

admin

Edirne Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Özay ÖZTÜRK, BloombergHT kanalında yayınlanan “Günden Kalanlar” isimli programa konuk olarak katıldı.

özay öztürk bloomberght-1

Hafta içi her akşam yayınlanarak, gün boyu öne çıkan gelişmelerle ekonomik verilerin uzmanlar tarafından değerlendirildiği programının diğer konuğu ise Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi UZUNOĞLU oldu.

özay öztürk bloomberght-2

Aslı ŞAFAK’ın sunumuyla Edirne Ticaret Borsası hizmet binasından canlı olarak gerçekleştirilen ve tarım sektörünün her yönüyle ele alındığı programda konuşan ETB Başkanı Özay ÖZTÜRK; Edirne Ticaret Borsası’nın faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgiler vererek, kuraklık ve yeni hasat sezonu fiyat beklentileri konularında değerlendirmelerde bulundu.

Ayrıca program içerisinde sosyal medya aracılığıyla anında yöneltilen soruları da cevaplayan ÖZTÜRK; tarım ve hayvancılığın öneminin gün geçtikçe daha iyi anlaşıldığını ve yıldızı parlayan bir sektör olduğunu belirterek, Edirne ve Ülke tarımıyla ilgili sorulara da cevap verdi.

 

 223 total views,  2 views today

Next Post

Özçuhacı Edirne Belediye Başkan Vekili

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Yurt dışında olması nedeniyle yerini CHP Belediye Meclis Üyesi Özel Pen Plastik Alüminyum Doğrama Tic Ltd Şti. Firması sahibi Edirne’nin başarılı işadamı Mehmet Özçuhacı’ya emanet etti. Özçuhacı’nın Edirne Belediye Başkan Vekilliğini üstlenmesi sevenleri ve arkadaşları tarafından memnuniyetle karşılandı. Özçuhacı’nın Belediye Başkan Vekilliği görevi nedeniyle kendisine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp